×

زونیمیر سولدو:
امیدوارم همه میزبانان مثل سپاهان باشند

 • کد خبر: 226596
 • 28 آبان 1400
 • سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: عملکرد بازیکنانم در بازی با سپاهان رضایت بخش بود.
  امیدوارم همه میزبانان مثل سپاهان باشند
 • به گزارش نوبر خبر؛ زونیمیر سولدو در نشست خبری بعد بازی با سپاهان، اظهار داشت: تقریبا چهار روز با تیم کار کرده‌ام که واقعا زمان کوتاهی بود. تیم باید برای یک بازی سخت خارج از خانه آماده می‌شد؛ البته تا جایی که ممکن بود، تلاش کرده و فیلم‌هایی از بازی‌های سپاهان نگاه کردم.

  وی افزود: تلاش اصلی من آماده کردن تیم از نظر روحی و روانی بود؛ همچنین کار تاکتیکی انجام دادیم تا مقابل تیم خوب و ریشه‌دار سپاهان بازی کنیم.امروز از عملکرد بازیکنان و امتیاز کسب شده رضایت دارم.

  سرمربی تراکتور در خصوص مشورت با مربیان کروات، با سابقه‌ی حضور در فوتبال ایران، بیان کرد: پیش از آمدن من به ایران، چند بار با آقای اسکوچیچ صحبت کرده و اطلاعات مختصری در خصوص فوتبال ایران به من داد. اکنون نیز از دیدن او در اینجا خوشحال هستم.

  سولدو در خصوص غیبت محمد عباس‌زاده در این دیدار، گفت: این بازیکن به دلیل آسیب دیدگی جزئی، چندان همراه تیم تمرین نکرده بود و نخواستیم با استفاده از او در این بازی، ریسک کنیم؛ چرا که عباس‌زاده یکی از بازیکنان مهم تراکتور در خط حمله است.

  وی در خصوص احتمال حضور هواداران در ورزشگاه‌ها، خاطرنشان کرد: همه می‌دانند که تراکتور بهترین هواداران را دارد و‌ حضور آنان در ورزشگاه باعث خوشحالی من می‌شود. امیدوارم به ما کمک کنند تا تراکتور را به جایگاه واقعی برسانیم.

  سولدو در پایان اضافه کرد: سپاهان باشگاه سازمان یافته و خوبی است. تعدادی از هموطنان من قبلا در این تیم کار کرده‌اند و در مجموع شرایط میزبانی این تیم خوب بود که امیدوارم سایر تیم‌ها هم، چنین میزبانی داشته باشند. بازی هم خوب و رضایت بخش بود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *