×

زونیمیر سولدو:
امروز بازی بدی انجام ندادیم

 • کد خبر: 226836
 • 8 دی 1400
 • سولدو می‌گوید که تیمش نمایش بدی نداشت اما باتوجه به ضعف نیروی انسانی فصل سختی را در پیش خواهد داشت.
  امروز بازی بدی انجام ندادیم
 • به گزارش نوبر خبر؛ زوونیمیر سولدو سرمربی تراکتور در نشست خبری پس از شکست برابر ذوب آهن در مورد این دیدار گفت: بازی خیلی سختی برای هر دو تیم‌ بود. حریف در نیمه اول تسلط بیشتری بر بازی داشت و از اشتباهات ما استفاده کرد، اما شانس گلزنی آن چنانی روی دروازه‌ها ایجاد نشد و آنان روی اشتباه مدافع ما به پنالتی و گل رسیدند.

  وی افزود: باتوجه به تغییراتی که در بین دو نیمه دادیم، نیمه دوم بازی بیشتر در اختیار ما بود و چندین موقعیت داشتیم، ولی به گل نرسیدیم.

  سرمربی کروات در مورد ناکامی تیمش در گلزنی در مقابل هوادار و ذوب آهن گفت: تیم در کار حمله باید بهتر شود. اما فرصت کافی نداشتم. من از همان روز اول گفته‌ام که تراکتور قدرت زیادی ندارد و باید تقویت شود.

  او درباره عملکرد ضعیف تراکتور در حمله اظهار داشت:  ما در فاز تهاجمی به خاطر کمبود بازیکن مشکل داریم و فصل سختی پیش رو خواهد بود.

  سولدو با اشاره به نمایش تیمش عنوان کرد: ما امروز بازی بدی انجام ندادیم، حریف بعد از دستیابی به گل، با انجام بازی بسته کار را در نیمه دوم برای ما سخت کرد. ما در تمرینات کارهای تاکتیکی را تکرار می‌کنیم، ولی برای رسیدن به تیم مدنظرم به زمان نیاز دارم.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *