×

اذعان صهیونیست‌ها به تلفات در عملیات «طوفان الاقصی»

 • کد خبر: 232657
 • 15 مهر 1402
 • به گزارش نوبر و به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در شرایطی که  فرمانده کل «کتائب القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» علیه صهیونیست‌ها خبر داد، تلفات ساکنان فلسطین اشغالی خبرساز شده است. ساعتی بعد از انتشار خبرها درباره حملات موشکی از نوار غزه به اراضی فلسطین […]

  اذعان صهیونیست‌ها به تلفات در عملیات «طوفان الاقصی»
 • به گزارش نوبر و به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در شرایطی که  فرمانده کل «کتائب القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» علیه صهیونیست‌ها خبر داد، تلفات ساکنان فلسطین اشغالی خبرساز شده است.

  ساعتی بعد از انتشار خبرها درباره حملات موشکی از نوار غزه به اراضی فلسطین اشغالی شامل تل‌آویو، «محمد الضیف» فرمانده کل کتائب القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» خبر داد.

  به گفته فرمانده کل کتائب القسام، «در حمله اول عملیات طوفان الاقصی به مواضع دشمن، فرودگاه‌ها و استحاکاماتشان بیش از ۵ هزار موشک و راکت شلیک شد. ما تصمیم گرفته‌ایم جنایت اشغالگران را پایان دهیم. زمانی که آن‌‌ها بدون هیچ گونه حساب و کتابی یاغی‌گری می‌کردند به پایان رسید».

  محمد الضیف افزود: «به مدافعان [مسجد الاقصی] تعرض کردند، حرمت مسجد را از بین بردند و ما پیشر به آن‌ها هشدار داده بودیم. صدها نفر امسال به علت جنایت اشغالگران شهید و مجروح شدند. فراخوان‌های ما برای معامله تبادل اسرا  رد شد و هر روز تخلفات در کرانه باختری ادامه دارد».

  رسانه‌های رژیم صهیونیستی از قبیل روزنامه «یدیعوت آحارونوت» در اولین خبرها درباره عملیات طوفان الاقصی اذعان کردند که این عملیات از آنها تلفات گرفته است.

  طبق گزارش این رسانه‌ها، یک زن بالای ۶۰ ساله در نتیجه حمله راکتی از غزه به منطقه «کفار آویو» در نزدیکی شهر «اشدود» کشته و ۱۵ نفر زخمی شدند که حال دو نفر از زخمی‌ها وخیم است.

  رسانه‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند که از صبح شنبه (امروز) اراضی فلسطین اشغالی بیش از دو ساعت هدف حملات راکتی و موشکی از نوار غزه قرار گرفته است.

  شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی خبر داد که ۵ نفر از صهیونیست‌ها بر اثر اصابت راکت کشته شدند. از سوی دیگر رسانه‌های اسرائیلی از  انتقال حداقل ۱۵۰ مجروح به بیمارستان‌های مختلف این رژیم خبر دادند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *