×

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان آذربایجانشرقی خبر داد؛
اجرای چهارمین مرحله رزمایش پویش ملی مشق احسان در سراسر سطح استان

 • کد خبر: 227313
 • 1 شهریور 1401
 • مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی از اجرای چهارمین مرحله رزمایش پویش ملی مشق احسان در سراسر سطح استان خبر داد.
  اجرای چهارمین مرحله رزمایش پویش ملی مشق احسان در سراسر سطح استان
 • مصباح ربانی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران

  ضمن اشاره به اقدامات ارزنده بنیاد احسان در حوزه های مختلف بر حسب نیازسنجی حمکرانی اجتماعی و  متناسب بودن پویش ها با نیازهایروز جامعه، افزود: پویش مشق احسان همزمان با سراسر کشور در نیمه اول شهریور ماه اجرایی میشود.

  وی اظهار داشت: این بسته ها شامل کیف(متناسب هر بازه سنی و جنسیتی)دفتر های مختلف ، مداد ، خودکار، پاک کن، تراش ، مداد رنگی ،لیوان و جامدادی به ارزش ریالی هر بسته حدود سه میلیون ریال می باشد که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده در معاونت اجتماعیاداره کل استان  بحول و قوه الهی

  ۱۰.۰۰۰ بسته مشق احسان بین دانش آموزان در مناطق کم برخودار استان توزیع گردد.

  وی در تشریح این خبر در باره نحوه شناسایی دانش آموزان درمناطق کم برخودار اشاره کرد و ادامه داد: دانش آموزان هدف در مناطق کمبرخودار استان از طریق گروه های جهادی همکار ستاد در حوزه عدالت آموزشی ، بسیج دانش آموزی استان،مساجد و مراکز نیکوکاری کمیتهامداد حضرت امام(ره) و گروه های فعال در عرصه عدالت آموزش و ارتباط ایشان با مدارس شناسایی و معرفی می شوند تا از این خدمات بهرهمند شوند.

  ربانی پیرامون راه های مشارکت در این حرکت مبارک گفتهم میهنان خیر و نیک اندیش در صورت تمایل می توانند از راه های ذیل جهت هرچه با شکوه تر برگزار کردن این پویش و  امر خیر مشارکتنمایند:

  ۱. غرفه هایی که توسط گروه های جهادی و مساجد در ۱۵ نقطه استان جهت دریافت مشارکت های مردمی برقرار خواهد شد.

  ۲. از طریق سایت دنیای احسان به نشانی اینترنتی EHSAN.IR

  ۳. از طریق کد دستوری #۱۵۴۰۳۰

  ۴. از طریق واریز وجه به حساب بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان استان

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *