×

آغاز فعالیت کانون بسیج رسانه در شهرستان اسکو

 • کد خبر: 232459
 • 13 مهر 1402
 • به گزارش نوبر،مرتضی کارآموزیان عصر امروز(پنجشنبه) در مراسم افتتاح این کانون، گفت: سازمان بسیج رسانه به دنبال ترویج گفتمان انقلاب و ارتقا سطح سواد رسانه ای افراد جامعه در کشور است. امروزه جنگ ترکیبی در میدان رسانه برپا است و ما با بزرگترین ائتلاف رسانه ای جهان در حال مقابله هستیم. وی با بیان اینکه […]

  آغاز فعالیت کانون بسیج رسانه در شهرستان اسکو
 • به گزارش نوبر،مرتضی کارآموزیان عصر امروز(پنجشنبه) در مراسم افتتاح این کانون، گفت: سازمان بسیج رسانه به دنبال ترویج گفتمان انقلاب و ارتقا سطح سواد رسانه ای افراد جامعه در کشور است. امروزه جنگ ترکیبی در میدان رسانه برپا است و ما با بزرگترین ائتلاف رسانه ای جهان در حال مقابله هستیم.
  وی با بیان اینکه میدان داری حوزه رسانه در شهرستان باید به دست بسیج رسانه باشد، اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب از سال گذشته ۷۲ بار  به موضوعات تخصصی در حوزه رسانه اشاره فرمودند و افتخار ما این است که با سرلوحه قرار دادن بیانات ایشان در راستای امیددهی و جهاد تبیین گام برداریم.
  رییس سازمان بسیج رسانه با تاکید بر اینکه، اردوهای راویان پیشرفت باید با نهایت قوت ادامه داشته باشد، گفت: بسیج رسانه متعلق به مسوولان روابط عمومی دستگاه های مختلف، فعالان فضای مجازی، خبرنگاران، عکاسان و همه علاقه‌مندان به حوزه رسانه است و ما با افتخار در خدمتشان هستیم.
  کارآموزیان گفت: گرچه در صنعت تولید محتوا و سکوهای انتشار مشکلی نداریم اما در مفاهیم با مشکل مواجهیم؛ متاسفانه بخشی از مردم در این موضوع به تور جبهه رسانه‌ای دشمن می‌افتند و این رسانه ها با تسخیر افکار عمومی، مفاهیم خودشان را القا می کنند.
  وی ادامه داد: اصحاب رسانه شهرستان می تواند با مطالبه گری و جریان سازی در جهت پیگیری و حل مشکلات مردم گام بردارند و بسیج رسانه شهرستان باید در این حوزه پیشرو باشد.
  مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی هم در این مراسم با اعلام اینکه، سومین کانون بسیج رسانه استان در این شهرستان راه‌اندازی شد، گفت: بسیج رسانه آذربایجان شرقی فارغ از جناح بندی‌ها به دنبال تشکیل جبهه واحد رسانه‌ انقلاب اسلامی در سطح استان با همراهی سایر بخش‌های فرهنگی و رسانه‌ای است.
  جواد بیرامزاده افزود: امید است با حمایت های همه جانبه مسئولان شهرستان اسکو، کانون بسیج رسانه در راستای گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی بصورت فعال اقدام کند.
  فرمانده سپاه شهرستان اسکو نیز گفت: دشمن وارد استعمار فرهنگی در حوزه جنگ رسانه شده و جایگاه اصحاب رسانه و بسیج رسانه در گام دوم انقلاب و در راستای اشاعه جهاد تبیین در جامعه رسانه است و بسیج رسانه وظیفه بزرگی در این راستا دارد.
  سرهنگ رضایی افزود: ناتو فرهنگی با سردمداری آمریکا ۲۴ ساعته در جهت پیشبرد اهداف ضد فرهنگی خود در فعالیت است.
  وی تاکید کرد: ان‌شاءالله بسیج رسانه شهرستان اسکو فعالیت رسمی خود را از امروز آغاز خواهد کرد و طبق وظایف محوله در جهت مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان و استفاده از پتانسیل‌های رسانه‌های فعال در شهرستان اسکو و ایجاد هماهنگی بین رسانه‌ها بر مبنای جهاد تبیین و تحقق منویات مقام معظم رهبری گام خواهد برداشت.
  در این مراسم محمدحسین آقاجان‌زاده به عنوان مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان اسکو معرفی شد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *