×

علیلو: دروازه بان پرسپولیس عذرخواهی کرد
توضیحات دادستان تبریز در مورد لک

 • کد خبر: 225966
 • 24 مرداد 1400
 • دادستان تبریز در مورد حضور لک در دادسرای شهید بهشتی تبریز توضیحاتی ارائه کرد.
  توضیحات دادستان تبریز در مورد لک
 • به گزارش نوبر خبر؛ حضور حامد لک در دادسرای شهید بهشتی تبریز، یکی از خبرهای پر سر و صدای روز گذشته بود که شایعات عجیبی در مورد آن مطرح شد؛ شایعاتی در مورد بازداشت و دستبند زدن به این دروازه بان از سوی برخی ها مطرح شد که هیچ کدام صحت نداشت.

  لک روز گذشته برای رسیدگی به پرونده مطروحه پیرامون اتفاقات بازی پرسپولیس و ماشین سازی که به درگیری لفظی او با توپ جمع کن انجامیده بود در یکی از شعب دادسرای شهید بهشتی تبریز حضور یافت. او پس از تفهیم اتفاقات بابت اتفاقات رخ داده شده عذرخواهی کرد.

  بابک محبوب علیلو ،  دادستان تبریز در مورد این موضوع توضیحاتی را ارائه کرد تا موجب تفکیک کامل شایعات از واقعیت شود. او در خصوص حضور لک در تبریز گفت: “قرار تامین کیفری متناسب درباره حامد لک صادر گردید. خود شخص هم روز شنبه در دفتر کار اینجانب حاضر شد و به خاطر اتفاقاتی که رخ داده بود از مردم استان آذربایجان شرقی عذرخواهی کرد.”

  لازم به ذکر است که قاضی این پرونده مطابق سایر پرونده‌های قضایی، پس از شنیدن اظهارات طرف دوم که حامد لک است، تا روزهای آینده رای لازم را صادر خواهد کرد.

   

  اخبار مرتبط

  یک پاسخ به “توضیحات دادستان تبریز در مورد لک”

  1. علی گفت:

   چرا قبل از اومدن به دفتر شما،از مردم عذرخواهی نکرده بود.تو هم با استناد یک بند من درآوردی،میگی 3 تومان جریمه بشه و آزاد بشه.جمع کنید شوی بازی عدالتتون

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *