×

علی جهانگیری:
شرکت‌های خودروساز نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند

 • کد خبر: 173359
 • 1 اردیبهشت 1400
 • معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تحقق بخش عمده‌ای از اهداف شعار سال و تقویت جریان تولید، برعهده شرکت‌های خودروسازی است که امیدواریم در سال جاری بیشتر از گذشته ادامه داشته باشد.
  شرکت‌های خودروساز نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند
 • علی جهانگیری روز سه شنبه در نشست با تعدادی از مدیران شرکت‌های خودروسازی و قطعه‌سازی استان، افزود: رونق صنعت خودروسازی و استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای تولید خودروهای تجاری در استان، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ماست که خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی نیز در این زمینه انجام شده است.

  وی از اهتمام جدی برای تولید خودروهای تجاری در استان خبر داد و خواستار همکاری بیشتر قطعه‌سازان و شرکت‌های خودروسازی برای تحقق این موضوع شد.

  جهانگیری اظهارکرد: در تلاش هستیم که برنامه‌های مربوط به رونق خودروسازی در استان را در قالب تدوین یک مجموعه مشترک با شرکت‌های فعال در این زمینه و شناسایی منابع تامین مالی مناسب پیش ببریم.

  وی از آمادگی شرکت‌های بزرگ استان و شهرداری تبریز برای خرید خودروهای سنگین از داخل استان خبر داد و گفت: تعمیق ساخت داخل، یک موضوع ملی است و در این زمینه باید از ظرفیت و تجربه شرکت‌های موفق در هر یک از استان‌های کشور نیز استفاده کنیم.

  در این جلسه تعدادی از نمایندگان شرکت‌های فعال خودروسازی و همچنین مشاوران ارشد اقتصادی و بانکی نیز دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *