×

۲۷مرداد تا ۲۰شهریور بازه زمانی عملیات خدمت‌رسانی به زائران اربعین

 • کد خبر: 229117
 • 29 تیر 1402
 • به گزارش نوبر، جعفر رزمی در جلسه ستاد اربعین استان، افزود: با توجه به محدودیت‌های حمل‌ونقل در ایران و عراق ضروری است دستگاه‌های متولی و گروه‌های مرجع و رسانه‌ها در خصوص مدیریت سفر زیارتی اربعین آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی کنند.   وی تاکید کرد: با توجه به لزوم برنامه ریزی ناوگان حمل و نقل عمومی و […]

  ۲۷مرداد تا ۲۰شهریور بازه زمانی عملیات خدمت‌رسانی به زائران اربعین
 • به گزارش نوبر، جعفر رزمی در جلسه ستاد اربعین استان، افزود: با توجه به محدودیت‌های حمل‌ونقل در ایران و عراق ضروری است دستگاه‌های متولی و گروه‌های مرجع و رسانه‌ها در خصوص مدیریت سفر زیارتی اربعین آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی کنند.

   

  وی تاکید کرد: با توجه به لزوم برنامه ریزی ناوگان حمل و نقل عمومی و سایر اقدامات خدماتی، زائران اربعین حسینی حتماً در سامانه سماح ثبت نام کنند.

   

  معاون امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی گفت: ۲۷ مرداد تا ۲۰ شهریور به عنوان بازه زمانی عملیات خدمت‌رسانی به زائران اربعین تعیین شده است.

   

  رزمی گفت: یکی از خدمات این سامانه مشخص کردن تعداد ثبت‌نام ها و مشخص شدن تعداد تقاضای زائران برای خروج از هر مرز است که این امر موجب تسهیل خدمات و خروج از کشور به زائران است.

   

  وی با اشاره به پیش بینی گرمای هوا در ایام اربعین، خاطرنشان کرد: تمهید امکانات مناسب برای تأمین آب آشامیدنی، اسکان و درمان گرمازدگی احتمالی زائران ضروری است.

   

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *