×

گردشگران از اقامت در اقامتگاه‌های غیرمجاز خودداری کنند

 • کد خبر: 231383
 • 23 مرداد 1402
 • به‌ گزارش نوبر به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی، علیرضا بایرام‌زاده ضمن اعلام این خبر گفت: آذربایجان شرقی از جمله استان‌های دارای اقامتگاه های رسمی متعدد و استاندارد است که این مراکز به طور مستمر در راستای ارائه خدمات با کیفیت به گردشگران مورد نظارت و بررسی قرار می‌گیرند. معاون […]

  گردشگران از اقامت در اقامتگاه‌های غیرمجاز خودداری کنند
 • به‌ گزارش نوبر به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی، علیرضا بایرام‌زاده ضمن اعلام این خبر گفت: آذربایجان شرقی از جمله استان‌های دارای اقامتگاه های رسمی متعدد و استاندارد است که این مراکز به طور مستمر در راستای ارائه خدمات با کیفیت به گردشگران مورد نظارت و بررسی قرار می‌گیرند.

  معاون گردشگری آذربایجان شرقی ادامه داد: با توجه به فعالیت اقامتگاه‌های رسمی و استاندارد در این استان، انتظار می‌رود که گردشگران محترم با مراجعه به مراکز رسمی، اقامت خود در آذربایجان را ثبت کنند و از اقامت در هرگونه واحد اقامتی غیرمجاز خودداری کنند.

  بایرام‌زاده اظهار کرد: اقامت در اقامتگاه‌های غیرمجاز و عواقب آن بر عهده مراجعه‌کنندگان به این مراکز خواهد بود و این اداره کل هیچگونه تعهدی در قبال مشکلات اقامتی اقامت‌گزینان ندارد و به طور جد با این مراکز برخورد قانونی خواهد داشت.

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *