×

کشف ۲ میلیارد ریال داروی خارجی قاچاق در مراغه

 • کد خبر: 232159
 • 4 مهر 1402
 • به گزارش نوبر، سرهنگ «توحید فارسی» روز دوشنبه در گفت‌وگویی تعداد این داروها را چهار هزار و ۱۴۰ قلم عنوان کرد و افزود: در این زمینه خودرو مربوطه توقیف و راننده آن نیز دستگیر، و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد. سرهنگ توحید فارسی، فرمانده انتظامی مراغه […]

  کشف ۲ میلیارد ریال داروی خارجی قاچاق در مراغه
 • به گزارش نوبر، سرهنگ «توحید فارسی» روز دوشنبه در گفت‌وگویی تعداد این داروها را چهار هزار و ۱۴۰ قلم عنوان کرد و افزود: در این زمینه خودرو مربوطه توقیف و راننده آن نیز دستگیر، و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
  سرهنگ توحید فارسی، فرمانده انتظامی مراغه
  وی همچنین به کشف بیش از دو هزار و ۴۰۰ کیلوگرم کود شیمیایی قاچاق طی روزهای اخیر اشاره کرد و ادامه داد: ماموران پاسگاه آیت‌الله غفاری نیز این میزان کود را حین گشت‌زنی هدفمند در محور مراغه – هشترود از یک دستگاه نیسان کشف و ضبط کردند.
  وی میزان کودهای قاچاق را ۵۰ کیسه ۵۰ کیلوگرمی عنوان کرد و اظهار کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شد.
  وی این را هم بیان کرد که پلیس با تمام توان و با به‌کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق مبارزه می‌کند و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمینه قاچاق کالا و اقلام ممنوعه با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.
  به گزارش ایرنا مراغه در مسیر تردد مناطق غربی به مرکز کشور قرار دارد و بیشتر محموله‌های قاچاق کشف شده در این شهرستان عبوری است و از محورهای مواصلاتی کشف و ضبط می‌شود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *