×

کشف جسد دختر ۱۶ ساله در سد سردشت/ پدر قتل دخترش را پذیرفت

 • کد خبر: 232046
 • 3 مهر 1402
 • به گزارش نوبر، بعد از گذشت ۴ ماه، جسد «هایده …» دختر ۱۶ ساله اهل شهرستان ربط در داخل سد سردشت حین تخلیه آب توسط شهروندان پیدا شد. با پیدا شدن جسد ، ابعاد دردناک قتل فجیع او با دستگیری پدر وی بیش از پیش نمایان شد. وی افزود: پدر مرحومه احضار و در بازجویی‌های […]

  کشف جسد دختر ۱۶ ساله در سد سردشت/ پدر قتل دخترش را پذیرفت
 • به گزارش نوبر، بعد از گذشت ۴ ماه، جسد «هایده …» دختر ۱۶ ساله اهل شهرستان ربط در داخل سد سردشت حین تخلیه آب توسط شهروندان پیدا شد. با پیدا شدن جسد ، ابعاد دردناک قتل فجیع او با دستگیری پدر وی بیش از پیش نمایان شد.
  وی افزود: پدر مرحومه احضار و در بازجویی‌های اولیه به ارتکاب قتل اقرار و علت و انگیزه قتل را عنوان کرد. قاتل با تفهیم اتهام قتل عمدی با قرار بازپرس بازداشت و روانه زندان شد.
  وی اضافه کرد: این حادثه ناگوار به علت اختلافات خانوادگی بوده است. برای کشف حقیقت، تمام اقدامات علمی و فنی قضایی به دستور بازپرس و دادستان سردشت صادر شده است؛ از جمله نمونه DNA مرحومه برداشته شده و جهت تکمیل تحقیقات به آزمایشگاه جنایی ارسال شده است.

  ابعاد بیشتر ماجرا
  رسانه‌های محلی مدعی شدند: جسد این دختر در حالتی پیدا شده که یک بلوک سیمانی به پاهایش متصل بوده و دست، چشم و دهانش با چسب بسته شده بود.
  هایده …. از خرداد ماه سال جاری، یعنی حدود چهار ماه پیش به یکباره ناپدید شده بود؛ خانواده وی پیش از این برای پنهان‌کاری درباره قتل، مدعی خروج دخترشان از ایران شده بودند.
  پدر وی در حال حاضر بازداشت شده و گفته می‌شود که قتل دخترش را پذیرفته است.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *