×

پیاده‌راه‌های مجموعه ائل‌گولی ساماندهی و بهسازی می‌شوند

 • کد خبر: 240092
 • 2 آبان 1402
 • به گزارش نوبر، سیامک آسیایی با اعلام این خبر تصریح کرد: مجموعه ائل‌گولی یکی از مراکز اصلی تفرجگاهی در شمال غرب کشور است که همه روزه پذیرای خیل عظیمی از میهمانان داخلی و خارجی و نیز همشهریان عزیز بوده که ارائه خدمات بهینه و میزبانی شایسته از آن عزیزان جزو برنامه‌های اصلی و اقدامات اجرائی […]

  پیاده‌راه‌های مجموعه ائل‌گولی ساماندهی و بهسازی می‌شوند
 • به گزارش نوبر، سیامک آسیایی با اعلام این خبر تصریح کرد: مجموعه ائل‌گولی یکی از مراکز اصلی تفرجگاهی در شمال غرب کشور است که همه روزه پذیرای خیل عظیمی از میهمانان داخلی و خارجی و نیز همشهریان عزیز بوده که ارائه خدمات بهینه و میزبانی شایسته از آن عزیزان جزو برنامه‌های اصلی و اقدامات اجرائی سازمان سیما، منظر و فضای سبز قرار دارد.

  وی با اشاره به اینکه پیاده راهها و معابر دسترسی مجموعه ائل‌گولی در گذر زمان بعضاً دچار آسیب و تخریب شده است از اجرای عملیات بهسازی و ساماندهی کامل آنها خبر داد.

  آسیایی همچنین در این زمینه استفاده از مصالح طبیعی در بهسازی پیاده راهها را یادآور شد و خاطرنشان کرد: در انتخاب نوع مصالح مورد استفاده در عملیات ساماندهی پیاده راهها سعی شده است از بهترین و با دوام‌ترین نوع مصالح طبیعی یعنی سنگ اسپراخون استفاده شود.

  مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز هزینه اجرای طرح ساماندهی و بهسازی معابر دسترسی مجموعه ائل‌گولی را ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *