×

پروژه استخر «ستارخان» روزشمار خورد

 • کد خبر: 228737
 • 3 تیر 1402
 • به گزارش نوبر، یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید از پروژه استخر آتش نشانی ستارخان  که همزمان با ششمین قرارخدمت از دور چهارم قرارهای خدمت شهرداری تبریز انجام یافت، اظهار کرد: تلاش داریم مجموعه‌های ورزشی و تفریحی را در مناطق کم‌برخوردار شهر تقویت کنیم تا همه شهروندان به صوررت یکسان از امکانات شهری بهره‌مند شوند. هوشیار […]

  پروژه استخر «ستارخان» روزشمار خورد
 • به گزارش نوبر، یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید از پروژه استخر آتش نشانی ستارخان  که همزمان با ششمین قرارخدمت از دور چهارم قرارهای خدمت شهرداری تبریز انجام یافت، اظهار کرد: تلاش داریم مجموعه‌های ورزشی و تفریحی را در مناطق کم‌برخوردار شهر تقویت کنیم تا همه شهروندان به صوررت یکسان از امکانات شهری بهره‌مند شوند.

  هوشیار از اتمام این پروژه تا اواخر آبان سال جاری خبر داد و افزود: نصب روز شمار در پروژه ها یکی از ضروریات در راستای تسریع اجرا و تحویل به موقع پروژه ها بوده که همواره جزو تاکیدات ما در اجرای پروژه ها است.

  وی در ادامه با اشاره به مشخصات فنی این پروژه گفت: این پروژه با مساحت کلی ۳۵۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان در دو طبقه شامل استخر بزرگسالان و کودکان در حال اجرا است.

  هوشیار در همین راستا افزود: در تلاشیم با ایجاد فضای مناسب و مطلوب برای شهروندان گامی درراستای ارتقای جایگاه ورزش شهر و رفاه شهروندان برداریم.

  استخر ستارخان در حوزه شهرداری منطقه ۴ تبریز و در محله ستارخان (یکه دکان) واقع شده است.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *