×

پرداخت تسهیلات ویژه به پزشکان

 • کد خبر: 229180
 • 7 مرداد 1402
 • به گزارش نوبر به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی، مسعود کردستانی در دیدار با مدیران و اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی آذربایجان شرقی افزود: پزشکان به عنوان اقشار فرهیخته و تلاشگر کشور همواره یکی از ارزشمندترین افراد هر جامعه ای محسوب می شوند. وی ادامه داد: توان بالای […]

  پرداخت تسهیلات ویژه به پزشکان
 • به گزارش نوبر به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی، مسعود کردستانی در دیدار با مدیران و اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی آذربایجان شرقی افزود: پزشکان به عنوان اقشار فرهیخته و تلاشگر کشور همواره یکی از ارزشمندترین افراد هر جامعه ای محسوب می شوند.

  وی ادامه داد: توان بالای علمی پزشکان ایرانی موجب شده است که از این حیث خوشبختانه کشورمان به استقلال ارزشمندی دست یابد.

  کردستانی پرداخت تسهیلات و حمایت مالی از پزشکان را بر خود فرض دانست ، اذعان داشت: بر اساس این تفاهم نامه مشترک بانک توسعه تعاون مکلف شده است که در قبال یک سری تعهدات از سوی سازمان نظام پزشکی تسهیلات لازم و معرفی شده از سوی این سازمان را در اسرع وقت پرداخت نماید.

  وی در خصوص موضوع این تفاهم نامه همکاری گفت: ایجاد و گسترش همکاری های فی ما بین بانک و سازمان به منظور ارایه خدمات بانکی به اعضای جامعه پزشکی و معرفی شدگان از سوی وی مطابق با مفاد تعهدات طرفین تفاهم نامه از جمله اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.

  کردستانی در تبیین جزئیات این فرصت تسهیلاتی اظهار داشت: تسهیلات خرد، وام قرض الحسنه، تسهیلات خرید تجهیزات پزشکی و تعمیر و بهسازی محل فعالیت ، تسهیلات خرید دفتر فعالیت یا ودیعه اجاره محل فعالیت از جمله انواع این تسهیلات است.

  به گفته مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی بر اساس مفاد این تفاهم نامه مدت بازپرداخت این تسهیلات از 12 تا 48 ماه متغیر است و نرخ سود پرداختی نیز بین 17 تا 23 درصد خواهد بود.

  کردستانی در ادامه خطاب به مدیران سازمان نظام پزشکی آذربایجان شرقی گفت: 22 شعبه بانک توسعه تعاون در سراسر استان آمادگی دارد تا در صورت مراجعه پزشکان و معرفی سازمان نظام پزشکی این تسهیلات را در اختیار آنان قرار دهد.

  گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی می افزاید، بر اساس اعلام منابع موثق در حال حاضر 14 هزار نفر پزشک در تبریز و جمعا 20 هزار نفر پزشک در سراسر استان آذربایجان شرقی عضو سازمان نظام پزشکی استان می باشند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *