×

واردات 1050 کیلوگرم شمش طلا از گمرک فرودگاه تبریز به کشور

 • کد خبر: 239985
 • 2 آبان 1402
 • به گزارش نوبر و به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صادق نامدار در بازدید شبانه از گمرک فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز اظهار داشت: حفظ شأن، منزلت و کرامت کلیه مسافران سرلوحه خدمات امور مسافری بوده و باید کالای همراه مسافران ورودی و خروجی از کشور در کمال احترام کنترل شوند. وی در ادامه […]

  واردات 1050 کیلوگرم شمش طلا از گمرک فرودگاه تبریز به کشور
 • به گزارش نوبر و به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صادق نامدار در بازدید شبانه از گمرک فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز اظهار داشت: حفظ شأن، منزلت و کرامت کلیه مسافران سرلوحه خدمات امور مسافری بوده و باید کالای همراه مسافران ورودی و خروجی از کشور در کمال احترام کنترل شوند.

  وی در ادامه افزایش حجم فعالیت تجاری کارگوی فرودگاه بین‌المللی تبریز را جز برنامه های اولویت دار حوزه نظارت در نیمه دوم سالجاری عنوان کرد و گفت: باید با بهره گیری از این ظرفیت  برای حمایت از تولید استفاده کرد.

  نامدار گفت: تسهیل و تسریع تشریفات گمرکی فعالان اقتصادی و واحدهای تولیدی موجب رونق و افزایش حجم بار تجاری کارگوی فرودگاه خواهد داشت و این امر با تعامل و همکاری سازمانهای همکار میسر خواهد شد.

  نامدار در جریان این بازدید ضمن دیدار و گفتگوی صمیمی با همکاران از زحمات شبانه روزی آنان قدردانی و سپس با مسئولان سازمانهای همکار در فرودگاه دیدار و از نزدیک در جریان روند انجام فعالیت و تشریفات مسافری گمرک فرودگاه قرار گرفت.

  وی خاطرنشان کرد: در ۷ ماهه سالجاری بالغ بر یک هزار و ۵۰ کیلوگرم شمش طلا به ارزش ۶۰ میلیون یورو  از گمرک فرودگاه بین‌المللی تبریز وارد کشور شده  و در همین مدت بیش از ۱۵۰ هزار نفر مسافر از  این گمرک تردد داشته اند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *