×

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز خبر داد:
هنرسرای حیدربابا در تبریز افتتاح می‌شود/افزایش کیفیت آسفالت تولیدی

 • کد خبر: 171814
 • 11 اسفند 1399
 • مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز از افتتاح سه پروژه پل همسان، هنرسرای حیدربابا و خیابان ۲۴ متری فرشته تا پایان سال جاری خبر داد.
  هنرسرای حیدربابا در تبریز افتتاح می‌شود/افزایش کیفیت آسفالت تولیدی
 • به گزارش نوبر، بابک شریفی گفت: در طول سه سال گذشته، ۶۰۰ هزار تن آسفالت تولید شده است که در سه بخش آسفالت‌ریزی اساسی توسط خود سازمان، تحویل به مناطق ۱۰ گانه برای آسفالت‌ریزی اولویت‌های مناطق و تحویل به کارگاه‌های امانی برای لکه‌گیری و چاله‌زدایی در سطح شهر توزیع شده است.

  او افزود: تولید آسفالت با کیفیت یکی از وظایف سازمان عمران است که  در سال جاری ۱۵۵ هزار تن تا به امروز تولید آسفالت داشته‌ایم و تلاش داریم در طرح استقبال از بهار ان عدد را به ۱۸۰ هزار تن برسانیم.

  مدیرعامل سازمان عمران تبریز، کارخانه ۱۶۰ تنی تولید آسفالت را عاملی برای ارتقای کیفیت آسفالت تولیدی شهرداری معرفی کرده و اضافه کرد: دومین بحث مفید در حوزه تولید کمی و کیفی آسفالت، اخذ مجوز برداشت از معدن تازه خریداری  شده در صوفیان است که حداکثر تا ۲ ماه دیگر برداشت از این معدن آغاز خواهد شد.

  او تصریح کرد: معدن جدید هم از نظر بار مالی  و هم از نظر ارتقای کیفی آسفالت تولید شده،  برای شهرداری تبریز مثمر ثمر خواهد بود که برای ۵۰ سال مصالح اولیه تولید آسفالت را تأمین می‌کند.

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *