×

نماینده مردم اهر و هریس عنوان کرد:
هریسی‌ها در حسرت داشتن زمین چمن طبیعی و مصنوعی

 • کد خبر: 226604
 • 29 آبان 1400
 • نماینده مردم اهر و هریس در مجلس در دیدار با وزیر ورزش و جوانان گفت: عملیات اجرایی استادیوم ۵۰۰۰ نفری از سال ۹۱ شروع شده، ولی متأسفانه به دلیل وجود معارض در محل احداث پروژه و نیزارها در عمل خاک پروژه؛ عملاً ادامه‌ی اجرای این پروژه را با مشکل مواجه کرده است.
  هریسی‌ها در حسرت داشتن زمین چمن طبیعی و مصنوعی
 • به گزارش نوبر، احمد محرم زاده یخفروزان نماینده مردم اهر و هریس و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دیدار کرد و در این دیدار گفت: پروژه‌ی استادیوم ۵ هزار نفری یکی از مهم‌ترین پروژه‌ها و مطالبات مردم منطقه است، البته برای جابه‌جایی این پروژه به محل جدید که مشکلات محل قبلی در این محل وجود ندارد و از هر لحاظ برای شروع و عملیاتی شدن استادیوم ورزشی اهر آماده است و حتی اعتباری نیز در این خصوص وجود دارد. که برای شروع پروژه به دستور اکید جنابعالی نیازمند است. هرچند تابه‌حال وعده‌های وزرای دولت در این زمینه محقق نشده است.

   

  این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: با توجه به این‌که شهرستان اهر در سبک‌های مختلف رزمی فعالیت داشته و قهرمانان زیادی در سال‌های اخیر به اردوهای تیم ملی راه‌یافته‌اند و از طرفی پروژه ملی خانه رزمی اهر که نزدیک به ۸ سال می‌شود که با وجود اجرای فونداسیون؛ بلاتکلیف رها شده است لذا آغاز عملیات احداث این پروژه از اهمیت بسزایی برای جامعه ورزشی شهرستان اهر برخوردار است.

   

  وی افزود: انتظار داریم وزارت ورزش و جوانان دولت مردمی نسبت به اجرایی شدن این پروژه‌ها که جزو مطالبات جامعه ورزشی است توجه ویژه‌ای داشته باشد.

   

  نماینده مردم اهر و هریس در مجلس بیان کرد: شهرستان هریس و شهرهای تابعه از کمترین امکانات ورزشی برخوردار است و به عبارتی در حوزه زیرساخت‌ها و تجهیزات ورزشی جزو شهرستان‌های محروم آذربایجان‌‌شرقی محسوب می‌شود.

   

  محرم زاده افزود: به خاطر اینکه در شهرستان هریس، جوانان از بیکاری در رنج هستند لذا وجود ورزشگاه و محل‌هایی برای ورزش و تفریح می‌تواند امید را در دل این جوانان زنده نگه‌دارد.

   

  وی ادامه داد: شهرستان هریس حتی داشتن یک زمین چمن طبیعی یا مصنوعی به آرزوی دیرینه‌ی جوانان هریسی تبدیل شده است.

   

  این نماینده مجلس در دوره یازدهم اظهار کرد: شهر آرباطان با وجود استعدادهای زیاد ورزشی از امکانات ناچیزی بهره‌مند است، از این‌رو درخواست ما این است که برای جوانان و ورزشکاران این شهرستان با ایجاد اماکن ورزشی خدمتی ماندگار از دولت مردمی به یادگار بگذارید.

   

  نماینده مردم اهر و هریس در مجلس افزود: آقای وزیر از شما برای سفر به شهرستان‌های اهر و هریس دعوت می‌کنم و انتظار دارم‌ تا با سفر به منطقه‌ی ارسباران؛ محرومیت هایی که گفتیم از نزدیک مشاهده کنید، هرچه انتظارات مردم ما در حدی نیست که وزرای دولت مردمی نتوانند از تحقق آن برآیند./

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *