×

نمایشگاه کتاب تبریز برگزار شود

 • کد خبر: 232005
 • 3 مهر 1402
 • به گزارش نوبر، عابدین خرّم ۲ مهر در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سالن جلسات سپاه عاشورا، افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه دارد از سال جاری برگزاری کتاب تبریز را در سطح عالی محقق کند. وی اضافه کرد: اقدامات خوبی در ارتباط با برگزاری جهاد تبیین برای معلمان استان انجام گرفته […]

  نمایشگاه کتاب تبریز برگزار شود
 • به گزارش نوبر، عابدین خرّم ۲ مهر در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سالن جلسات سپاه عاشورا، افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه دارد از سال جاری برگزاری کتاب تبریز را در سطح عالی محقق کند.
  وی اضافه کرد: اقدامات خوبی در ارتباط با برگزاری جهاد تبیین برای معلمان استان انجام گرفته که می‌تواند در شروع سال تحصیلی تاثیرگذار باشد.
  وی بیان کرد: همچنین برنامه‌های خوبی برای آغاز سال تحصیلی در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی تدارک دیده شده است.
  استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سفر آقای رییس جمهور در ابعاد داخلی و بین المللی کم نظیر بود که جای شکر دارد، گفت: در این سفر، پیام ملت بزرگ ایران توسط رییس دولت مردمی در تریبون سازمان ملل به جهانیان گفته شد که آثار مبارکی داشته که ادامه خواهد داشت.
  خرّم با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در حوزه فضای مجازی آذربایجان شرقی، تاکید کرد: نیاز به یک هم افزایی، هماهنگی و تأثیرگذاری و اثربخشی در این حوزه داریم که اکنون یک‌ حلقه مفقوده است.
  وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های فضای مجازی از نظر سطح و گستردگی خیلی خوب است، امام از نظر عمق و تأثیرگذاری نیاز به بررسی دارد، ادامه داد: آذربایجان شرقی به عنوان کریدور فضای مجازی باید نقش ایفا کند.
  وی گفت: باید مجموعه اقدامات انجام گرفته در حوزه فضای مجازی آذربایجان شرقی برون داد استانی، منطقه‌ای، ملی و فراملی داشته باشد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *