×

مشارکت 50درصدی سازمان منطقه آزاد ارس در تقویت زیر ساخت های درمانی

 • کد خبر: 232975
 • 28 شهریور 1402
 • به گزارش نوبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، کارگروه مشترک دانشگاه علوم پزشکی در خصوص تقویت زیرساخت‌های بهداشت و درمان ارس با حضور معاونین بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا، معاونین و مدیران منطقه آزاد ارس برگزار شد.   در این […]

  مشارکت 50درصدی سازمان منطقه آزاد ارس در تقویت زیر ساخت های درمانی
 • به گزارش نوبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، کارگروه مشترک دانشگاه علوم پزشکی در خصوص تقویت زیرساخت‌های بهداشت و درمان ارس با حضور معاونین بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا، معاونین و مدیران منطقه آزاد ارس برگزار شد.

   

  در این کارگروه ایجاد و تقویت زیرساخت‌های بهداشت و درمان منطقه آزاد ارس از جمله احداث ساختمان جدید مرکز جامع سلامت، بهسازی ساختمان کنونی درمانگاه شبانه‌روزی و تجهیز مراکز درمانی و توسعه شبکه بهداشت شهرستان جلفا با اجرای نسخه صفر شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   

  مشارکت ۵۰ درصدی سازمان منطقه آزاد ارس در احداث و مشارکت در تجهیز مرکز جامع سلامت جلفا و رفع نیازهای ضروری محل فعلی درمانگاه شبانه‌روزی منطقه آزاد ارس از تصمیمات اتخاذ شده در این کارگروه بود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *