×

لیگ برتر فوتسال ایران؛
مس در قهرمانی پوکر کرد

 • کد خبر: 174278
 • 23 اردیبهشت 1400
 • مس سونگون فاتح لیگ برتر فوتسال شد.
  مس در قهرمانی پوکر کرد
 • به گزارش نوبر خبر؛ دیدار تیم های مس سونگون ورزقان و کراپ الوند ایرانیان امروز از ساعت ۱۶ در سالن ورزشی پورشریفی تبریز برگزار شد که در نهایت با نتیجه ۷ بر یک به سود تیم مس خاتمه یافت تا به این ترتیب تیم مس بیست و دومین لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور را با کسب ۴۸ امتیاز در مجموع با کسب قهرمانی به اتمام رساند.

  با توجه به اینکه تیم مس برای کسب قهرمانی به پیروزی مقابل تیم کراپ نیاز داشت بازی دیدار امروز را طوفانی شروع کرد به طوری که کاپیتان فخیم دقایق ۶ و ۱۱ دروازه کراپ را باز کرد تا به نوعی خیال هم تیمی هایش آسوده شود . در ادامه محمد شجری با تصاحب توپ و پیشروی به سمت دروازه کراپ در حالت بی تعادلی گل سوم تیم مس را به ثمر رساند. در دقایق پایانی بازی بازیکنان تیم کراپ روی به تاکتیک پاور پلی کردند ولی نتوانستند بهره ای ببرند و در ثانیه پایانی فرهاد فخیم گل چهارم مسی ها را زد تا نیمه نخست این بازی با نتیجه ۴ بر صفر به سود تیم مس خاتمه یابد.

  با شروع نیمه دوم در بیشتر دقایق تیم کراپ الوند پاور پلی کرد تا شاید یکی از گل های خورده را جبران کند اما نتیجه نگرفت. دقیقه ۲۶ بازی میثم خیام با پاس آقاپور گل پنجم مس را زد. شاگردان باغبانباشی در دقایق ۳۵ و ۳۸ به ترتیب توسط مسلم اولاد قباد و محمد حسین درخشانی به گل های ششم و هفتم دست یافتند. تیم کراپ الوند با تاکتیک پاورپلی در دقیقه ۴۳ توسط مهران عالیقدر یکی از گل های خورده را جبران کرد تا نتیجه بازی ۷ بر یک شود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *