×

مردمی سازی قصه‌گویی، مهمترین اولویت بیست و پنجمین جشنواره بین‌ المللی قصه‌گویی است

 • کد خبر: 231921
 • 1 مهر 1402
 • به گزارش نوبر، علی بینش با اعلام این مطلب تصریح کرد: فرآیند استانی بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با رویکرد مردمی سازی فرهنگ قصه‌گویی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه خانواده‌ها از ابتدای شهریور ماه سال جاری در سراسر استان آغاز شده است. وی در عین حال تصریح کرد: فضاسازی و ارتقای ظرفیت […]

  مردمی سازی قصه‌گویی، مهمترین اولویت بیست و پنجمین جشنواره بین‌ المللی قصه‌گویی است
 • به گزارش نوبر، علی بینش با اعلام این مطلب تصریح کرد: فرآیند استانی بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با رویکرد مردمی سازی فرهنگ قصه‌گویی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه خانواده‌ها از ابتدای شهریور ماه سال جاری در سراسر استان آغاز شده است.
  وی در عین حال تصریح کرد: فضاسازی و ارتقای ظرفیت قصه‌گویی به عنوان ابزار موثر تربیتی در انتقال اثرگذار مفاهیم و موضوعات تربیتی از دیگر اهداف این جشنواره است.
  مدیر کل کانون استان با بیان اینکه شعار بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی ” با قصه لبخند بسازیم” است تاکید کرد: امید آفرینی و تقویت ایمان از مهمترین رویکردهای این جشنواره است.
  بینش، قصه‌های قرآنی، دینی و مذهبی، روایت اراده (قصه‌های کارآفرینان)، قصه نامداران و روایت اسطوره‌ها را از موضوعات این جشنواره عنوان کرد.
  وی از تمامی علاقه‌مندان به حضور در این جشنواره خواست با مراجعه به سامانه ‌www.kanoonfest.ir نسبت به ثبت قصه‌های خود اقدام نمایند.
  گفتنی است مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی اواخر آبان در تبریز برگزار خواهد شد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *