×

مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی منصوب شد

 • کد خبر: 231346
 • 19 مرداد 1402
 • به گزارش نوبر، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با حضور سید بابک هاشمی نکو، مشاور وزیر آموزش و پرورش، در محل باشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی برگزار شد. در این مراسم از زحمات چند ماهه حجت‌الاسلام والمسلمین علی پوررادی به عنوان سرپرست قبلی دستگاه تعلیم و تربیت این استان قدردانی شده […]

  مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی منصوب شد
 • به گزارش نوبر، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با حضور سید بابک هاشمی نکو، مشاور وزیر آموزش و پرورش، در محل باشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی برگزار شد.

  در این مراسم از زحمات چند ماهه حجت‌الاسلام والمسلمین علی پوررادی به عنوان سرپرست قبلی دستگاه تعلیم و تربیت این استان قدردانی شده و مسعود سعادتی به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان شرقی معرفی شد.

  گفتنی‌است که مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان شرقی دارای دکترای تخصصی از دانشگاه تبریز و همچنین حائز رتبه علمی استادیار و مدیر گروه علوم پایه دانشگاه فرهنگیان استان بوده و از مهم ترین سوابق سیاسی و مدیریتی وی می‌توان به معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی آموزش و پرورش استان، مشاور مدیر کل آموزش و پرورش و ریاست گروه مشاوران جوان آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اشاره کرد.

  تدریس در مدارس عجب شیر و تبریز، مدیر گروه‌های آموزشی، تالیف دو کتاب در حوزه آموزش و پرورش و انتشار چندین مقاله در حوزه آموزش و پرورش از فعالیت‌های فرهنگی مسعود سعادتی است که آخرین مسئولیت وی فرمانداری ویژه شهرستان میانه بود.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *