×

مدیران در احصا و رفع مشکلات خانواده شهدا تلاش کنند

 • کد خبر: 228958
 • 17 تیر 1402
 • به گزارش نوبر، جابر ابوالفتح زاده صبح شنبه در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شبستر با اشاره به جایگاه رفیع شهدا و ایثارگران گفت شهدا و ایثارگران پرچم‌های غیرت، شجاعت، عزت و شرف ملت بزرگ ایران هستند و باید قدردان این شیرمردان و شیرزنان باشیم. وی افزود: عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان […]

  مدیران در احصا و رفع مشکلات خانواده شهدا تلاش کنند
 • به گزارش نوبر، جابر ابوالفتح زاده صبح شنبه در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شبستر با اشاره به جایگاه رفیع شهدا و ایثارگران گفت شهدا و ایثارگران پرچم‌های غیرت، شجاعت، عزت و شرف ملت بزرگ ایران هستند و باید قدردان این شیرمردان و شیرزنان باشیم.

  وی افزود: عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر به لطف الهی و تلاش و سختکوشی و تکریم مدیریت و همکاران رضایت بخش است.

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: شهرستان شبستر از جمله شهرستان‌هایی است که مدیران آن به همراه مسئولین بنیاد شهید شهرستان بیشترین تعداد بازدید را از خانواده‌های شاهد و ایثارگر داشته‌اند.

  وی از مدیران خواست در دیدارهای خود با خانواده شهدا بیشترین تمرکز خود را به احصاء مشکلات خانواده شهدا معطوف دارند تا نتایج بیشتری از این دیدارها حاصل شود.

  ابوالفتح زاده، محتواسازی و اطلاع رسانی در حوزه‌های مختلف از فرهنگ شهادت و ایثار را وظیفه تک تک مسئولین و خواص دانست و بر ضرورت تمرکز هرچه بیشتر در فضای مجازی برای توسعه فرهنگ ناب ایثار و شهادت تأکید کرد.

  در این جلسه که با حضور امام جمعه شبستر، نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و دیگر اعضای جلسه برگزار شد، بر ضرورت اطلاع رسانی هرچه بیشتر در فضای مجازی تأکید شد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *