×

متفکر آزاد، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی؛
مبنای حرکت مجلس یازدهم، کارآمدی است

 • کد خبر: 165827
 • 12 مرداد 1399
 • نوبر/عضو هیأت رییسه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت : طرحهای مجلس شورای اسلامی مبتنی بر انقلابی گری تقنینی،نظارتی و اجرایی به پیش می رود .
  مبنای حرکت مجلس یازدهم، کارآمدی است
 • روح الله متفکر آزاد در جمع شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی آذربایجان شرقی گفت : مجلس در این مدت علاوه برتشکیل کمیسیون های مجلس شورای اسلامی در کمترین زمان چهارده طرح اقتصادی مبتنی بر مطالبات مردمی، ارائه کرده است .

  وی افزود : طرحهایی مانند مدیریت تعارض منافع ،  شفافیت آرای نمایندگان ،سوت زنی مقابله با فساد ، مالیات بر خانه‌های خالی  ازجمله طرحهای هستند که مبتنی بر  نظارت تقینی انقلابی مجلس، در حال بررسی هستند.

  وی با اشاره به دعوت از وزرای اقتصادی دولت در اولین روزهای آغاز به کار مجلس گفت : مبنی حرکت مجلس ، کارایی و کارآمدی استو برای تحقق آن باید به غنای محتوای آن کمک شود .

  متفکر آزاد ادامه داد: جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی همچون ایام انتخابات می توانند  در تامین محتوای و غنا بخشیدن به آنبه  مجلس کمک کند .

  وی با اشاره به لزوم ارتباط مستمر با مراکز علمی و فکری جامعه گفت : در راستای تسریع در حل مشکلات حوزه انتخابیه تبریز آذرشهر واسکو هفته آینده مجمع نمایندگان تبریز برای اولین بار تشکیل خواهد شد.

  عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت : تلاش می کنیم هم در مجمع نمایندگان استان و هم مجمع نمایندگان تبریز برمبنای اولویت‌ها و نیازهای اساسی مردم منطقه حرکت کنیم.

  در این نشست که مسولان کمیته‌های تخصصی جمعیت پیشرفت و عدالت استان آ.شرقی حضور داشتند، سید سجاد سیفی دبیر جمعیتپیشرفت و عدالت ایران اسلامی در آذربایجان شرقی گفت : این جمعیت بر مبنای حمایت  و تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامیتلاش می کند ارتباط مستمر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشته باشد.

  وی گفت : از دیدگاه جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی مهمترین موضوع توجه به نیاز های مردم و در اولویت قرار گرفتن آن میباشد.

  وی گفت : کمیته‌های تخصصی جمعیت تلاش می کنند با همفکری اقشار مختلف مردم محتوای مناسب در راستای حل مشکلات مردمتولید کنند.

  سیفی با اشاره به نگاه راهبردی  و جامع جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی به حل مشکلات مردم گفت :  تشخیص نیاز و حل آن بهبهترین شکل ممکن ، فرهنگ کارآمدی را در جامعه حاکم می کند.

  شایان ذکر است در این دیدار هریک از مسولان کمیته‌های تخصصی جمعیت پیشرفت و عدالت استان آ.شرقی به طرح دیدگاه های خوددر حوزه های تخصصی پرداختند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *