×

وقتی اشکان از کوره در می رود؛
ماجرای عصبانیت دژاگه در حین تعویض + عکس

 • کد خبر: 173152
 • 26 فروردین 1400
 • کاپیتان تراکتور در بازی مقابل پاختاکور، در حین تعویض به شدت عصبانی بود؛ البته دلیل این عصبانیت تعویض شدن نبود.
  ماجرای عصبانیت دژاگه در حین تعویض + عکس
 • به گزارش نوبر خبر؛ تراکتور در شب اول دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پاختاکور رفت و طی یک دیدار جذاب و پر گل به تساوی سه بر سه مقابل این تیم دست یافت. این تیم ابتدا دو گل از حریف خود پیش افتاد اما در ادامه با دریافت سه گل، در آستانه یک شکست عجیب قرار گرفت که گل دقایق پایانی عباس زاده، مانع از این اتفاق تلخ شد.

  اشکان دژاگه، کاپیتان تراکتور در این بازی بود. در شبی که مسعود شجاعی از روی نیمکت بازی هم تیمی هایش را تماشا کرد، بازوبند به بازوی اشکان بسته شده بود و او در مدت حضورش در میدان یکی از پرتلاش ترین شاگردان خطیبی بود. حفظ میانه میدان در شرایط سخت نیمه اول و بازگردان آرامش به تیم پس از فشارهای بی امان پاختاکور، جزو وظایف مهمی بود که کاپیتان تراکتوری ها به خوبی از پس آنها برآمد.

  در نیمه دوم، دژاگه گل اول تراکتور را از روی ضربه پنالتی که بابایی آن را گرفت به ثمر رساند. چند دقیقه بعد عباس زاده گل دوم را هم زد تا تراکتور در آستانه کسب یک برد ارزشمند قرار بگیرد. شرایط اما به گونه ای که سرخ پوشان تصور می کردند پیش نرفت و پاختاکور توانست از اشتباهات فردی حریف نهایت استفاده را برده و بازی را به تساوی بکشاند.

  دو دقیقه بعد از گل تساوی پاختاکور، اشکان دژاگه که بابت دریافت دو گل و از دست رفتن برد بزرگ حسابی از هم تیمی هایش شاکی بود، با یک تکل خشن، بازیکن حریف را در میانه میدان سرنگون کرد؛ تکلی که یک کارت زرد برای او به همراه داشت. درست در همین لحظه تابلوی تعویض هم به نمایش گذاشته شد تا دو بازیکن تازه نفس برای تراکتور به میدان بروند. یکی از این بازیکنان که محمد قادری بود بایستی به جای دژاگه وارد زمین می شد.

  کاپیتان تراکتوری ها که روی تکلی که خودش زده بود کمی دچار مصدومیت شده بود به کمک پزشک تیم زمین را ترک کرد. در حین ترک زمین اما رفتاری از او سر زد که باعث به وجود آمدن ابهامات زیادی شد. همزمان شدن چند اتفاق که به آنها اشاره کردیم موجب شد تا عصبانیت دژاگه از شرایط بازی و دریافت دو گل مفت و از دست رفتن برد، توسط برخی ها اعتراض او به تعویض تصور شود اما با بازبینی دقیق فیلم آن صحنه مشخص می شود که اشکان در حین خروج از زمین در حال صحبت کردن از دو گلی است که تیمش دریافت کرد. او اعتراض خود را با یک نگاه چپ به سمت خط دفاعی آغاز کرده و سپس در حالی که به شدت غر می زد زمین را ترک کرد.

  دژاگه که همواره در میدان با تمام وجود برای تیم های خود بازی می کند، در بازی شب گذشته نیز در غیاب شجاعی، با مسئولیتی دو چندان در زمین حاضر شد و در آخرین لحظه جنگید. عصبانیت شدید او نیز از اشتباهاتی بود که عقیده داشت نباید صورت می گرفت که منجر به از دست رفتن برد شود. دژاگه بعد از خروج از زمین به سمت رسول خطیبی رفته و با او دست داد تا مشخص شود که به هیچ عنوان عصبانیتش از تعویض شدن نبود.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *