×

اثری جدید از "رومینا نیک اندیش"
«قطار شرق هرگز به مقصد نرسید» منتشر شد

 • کد خبر: 171698
 • 9 اسفند 1399
 • مجموعه داستان «قطار شرق هرگز به مقصد نرسید» اثر رومینا نیک‌اندیش منتشر شد.
  «قطار شرق هرگز به مقصد نرسید» منتشر شد
 • به گزارش نوبر، کتاب «قطار شرق هرگز به مقصد نرسید» داستان‌های کوتاهی‌ست به قلم رومینا نیک‌اندیش که به تازگی از سوی نشر روزبهان منتشر شده است.

  این کتاب ۱۰ داستان را در بغل دارد و فضاهای رئالیستی آن گاه با رئالیسم جادویی درآمیخته و معضلات اجتماعی را زیر ذره‌بین قرار می دهد.

  شخصیت‌های داستان‌های این مجموعه از آدم‌های جهان واقعی‌اند؛ آدم‌هایی که در حالت‌های مختلف انسانی و در تضاد، در یأس و امیدواری و در سکون و حرکت مداوم به سر می‌برند. هر داستان، روایتی‌ست از تقابل واقعیت‌ها و امیدها…

  دبیر این مجموعه اصغر نوری، ویراستار ملیکا قاسمی و طراح جلد مجید کاشانی است.

  علاقمندان می توانند کتاب “قطار شرق هرگز به مقصد نرسید” در سایت انتشارات روزبهان به نشانیRoozbahan.com و سایت ۳۰بوک به نشانی ۳۰book.com تهیه کنند.

  گفتنی است رومینا نیک اندیش متولد ۱۳۷۳ در تبریزبوده که تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی با زیرشاخه‌ی بازیگری_کارگردانی در دانشگاه نبی اکرم(ص) به پایان رسانده است.

  او در حوزه‌ی بازیگری تئاتر، دوبله و نویسندگی فعالیت دارد و پیش از انتشار اولین مجموعه داستان خود، جوایزی چون جایزه‌ی دوم داستان کوتاه از جشنواره‌ی بین المللی سیمرغ سلامت، جایزه‌ی بهترین طرح فیلمنامه از جشنواره‌ی کشوری پاسارگاد و … را کسب کرده و برخی از آثارش در روزنامه‌های خارج از کشور همچون مجله‌ی شهروند بی‌سی کانادا به چاپ رسیده است.

  “قطار شرق هرگز به مقصد نرسید” اولین کتاب اوست.

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *