×

«مینویی» سکاندار جدیدمراغه شد

 • کد خبر: 302528
 • 5 اسفند 1402
 • استاندار آذربایجان شرقی، مرتضی مینویی را به عنوان فرماندار جدید مراغه و «داود اسدیان» فرماندار قبلی را به سمت مشاور خود منصوب کرد.
  «مینویی» سکاندار جدیدمراغه شد
 • به گزارش نوبر، با حکم مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، مرتضی مینوئی به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان مراغه منصوب شد. وی پیش از این ، مدیر کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی بود.

  همچنین داود اسدیان فرماندار قبلی مراغه نیز به عنوان مشاور استاندار منصوب شد.

  مینویی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و دکتری تخصصی مدیریت بازرگانی است و افزون بر تدریس در مراکز دانشگاهی، سابقه زیادی در فعالیت‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دارد.

  مرتضی مینویی پیش از این مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی و قبل از آن نیز معاون سیاسی فرمانداری شهرستان ویژه مراغه بود. داوود اسدیان هشتم اسفند ۱۴۰۰ با حکم «عابدین خرم» استاندار فقید آذربایجان‌شرقی به عنوان سرپرست فرمانداری منصوب شده بود و از این پس به عنوان مشاور استاندار آذربایجان‌شرقی خدمت خواهد کرد.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ شرقی در مراسم تکریم و معارفه فرماندار مراغه با تاکید بر اینکه رای مردم حق‌الناس است و تخلف در انتخابات از طرف هیچ مجموعه‌ای تحمل نمی‌شود گفت: تخلف در انتخابات خط قرمز همه مسئولان نظام است.

  تراب محمدی افزود: تقلب در ساختار انتخابات ایران امکان‌پذیر نیست، زیرا انتخابات توسط خود مردم برگزار می‌شود و دولت پشتیبانی انتخابات را بر عهده دارد.

  وی انتخابات ۱۱ اسفند را مهمترین رویداد سال جاری دانست و گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای مهم است و ۱۱ اسفند روز هوشیاری، آگاهی ملت ایران و لبیک گفتن به فرمایشات مقام معظم رهبری است.

  محمدی ادامه داد: دست‌اندرکاران انتخابات تلاش می‌کنند در موضوع سلامت انتخابات کوچک‌ترین خدشه‌ای ایجاد نشود و اجازه نخواهیم داد سلامت انتخابات به خطر بیافتد.

  معاون سیاسی استاندار آذربایجان‌ شرقی این را هم گفت که درگیری اخیر در یکی از ستاد‌های انتخاباتی مراغه یک بداخلاقی بود و در شهرستان فرهنگی مراغه نباید چنین اتفاقی بیفتد، بر همین اساس به شدت با متخلفان برخورد می‌شود.

  محمدی از طرفداران داوطلبان انتخابات مجلس دوازدهم خواست تا از بداخلاقی پرهیز کنند، زیرا داوطلب مجلس در هر مرحله می‌تواند رد صلاحیت شود.

  وی خاطرنشان کرد: به ازای هر کرسی مجلس دوازدهم در استان ۳۷ نفر رقابت می‌کنند که حدود سه برابر دوره گذشته است و در مراغه ۴۴ نفر به ازای یک کرسی رقابت می‌کنند.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *