×

طنین زنگ آغاز ششمین جشنواره تئاتر «تبریزیم» در پائیز ائل‌گلی

 • کد خبر: 248499
 • 6 آبان 1402
 • به گزارش نوبر، بزرگترین رویداد نمایش‌های خیابانی شهر تبریز پس از چندین سال به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و همراهی نهادهای متولی به مرحله اجرا رسید و صبح جمعه، در میان حال و هوای پاییزی مجموعه تاریخی ائل‌گلی آغاز به کار نمود. امیر نصیربیگی در مراسم آغاز به کار ششمین جشنواره تئاتر […]

  طنین زنگ آغاز ششمین جشنواره تئاتر «تبریزیم» در پائیز ائل‌گلی
 • به گزارش نوبر، بزرگترین رویداد نمایش‌های خیابانی شهر تبریز پس از چندین سال به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و همراهی نهادهای متولی به مرحله اجرا رسید و صبح جمعه، در میان حال و هوای پاییزی مجموعه تاریخی ائل‌گلی آغاز به کار نمود.

  امیر نصیربیگی در مراسم آغاز به کار ششمین جشنواره تئاتر خیابانی تبریزیم از تمرکز صورت گرفته بر موضوعات اجتماعی در این دوره جشنواره به عنوان نقطه قوت آن یاد کرد و افزود: اجراهای تبریزیم، طی ۲ روز در مجموعه تاریخی ائل‌گلی و در تمامی نقاط شهر میزبان شهروندان هستند.

  به گفته معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، توزیع اجراهای جشنواره در تمامی سطح شهر، مدارس و پارک‌های مرجع را از دیگر مسائل مهم مورد توجه در جشنواره برای بهره‌مندی تمامی اقشار شهروندان معرفی نمود و تصریح کرد: تبریزیم طی روزهای اجرا، میهمان سراسر تبریز و شهروندان محترم تبریزی است.

  بر این اساس، در روز اول جشنواره برابر با پنجم آبان ماه، بعد از مراسم افتتاح  ادامه خواهد داشت. نوبت بعدی اجراها، از ساعت ۱۵:۳۰ از سر گرفته خواهد شد و تا پایان اجراهای این رویداد دنبال خواهد شد.

  روز دوم جشنواره نیز بعد از استقرار گروه‌های نمایشی، در محل سنگفرش پارک فرهنگی تاریخی ائل گلی تبریز، از ساعت ۱۰:۳۰ آغاز و تا ساعت ۱۷ دنبال خواهد شد.

  هیات داوران طی این ۲ روز، نسبت به داوری آثار حضور خواهند داشت و در روز سوم جشنواره، برابر هفتم آبان‌ماه، ساعت ۱۸:۳۰ در محل تالار اندیشه سازمان پارک‌ها و فضای سبز، گروه‌ها و نفرات برتر در بخش‌های مختلف اعلام خواهد شد.

  سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز که افتخار میزبانی از هنرمندان و برگزاری این رویداد را بر عهده دارد، ضمن دعوت از عموم شهرندان برای حضور در این رویداد، امیدوار است خاطر‌ای ماندگار در حافظه مردم تبریز از این رویداد از خود برجای بگذارد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *