×

ضرورت احداث کلینیک و مرکز تخصصی نگهداری سگ های بلاصاحب در تبریز

 • کد خبر: 229014
 • 20 تیر 1402
 • به گزارش نوبر، یونس فاتح در بازدید از لندفیل و مرکز دفن بهداشتی زباله‌های شهری تبریز گفت: اقدامات صورت گرفته در سازمان مدیریت پسماند در راستای حفظ محیط زیست و کنترل شیرابه‌ها کاملاً چشمگیر است.   وی در خصوص اقدامات صورت گرفته در این خصوص گفت: سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز مجموعه‌ای در ارتباط مستقیم […]

  ضرورت احداث کلینیک و مرکز تخصصی نگهداری سگ های بلاصاحب در تبریز
 • به گزارش نوبر، یونس فاتح در بازدید از لندفیل و مرکز دفن بهداشتی زباله‌های شهری تبریز گفت: اقدامات صورت گرفته در سازمان مدیریت پسماند در راستای حفظ محیط زیست و کنترل شیرابه‌ها کاملاً چشمگیر است.

   

  وی در خصوص اقدامات صورت گرفته در این خصوص گفت: سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز مجموعه‌ای در ارتباط مستقیم با شهروندان بوده و همه روزه شهروندان از خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه برخوردار می‌شوند.

   

  فرماندار تبریز در ادامه از مرکز نگهداری سگ‌های بلاصاحب بازدید کرده و احداث کلینیک و مرکز تخصصی نگهداری سگ‌های بلاصاحب را امری مهم در راستای بهداشت محیط زیست و آرامش شهروندان عنوان کرد.

   

  وی در ادامه از مرکز تصفیه خانه بهداشتی و فضای سبز محوطه سازمان بازدید کرد و کنترل شیرابه‌ها در این سازمان را اقدامی جهادی دانست و ایجاد فضای سبز موجود در منطقه را نشانگر توجه ویژه مدیریت مجموعه به فضای سبز و حفظ محیط زیست پیرامون عنوان کرد.

   

  در همین راستا، حبیبه هراتی، مدیرعامل سازمان طی گزارشی مبسوط به ارائه گزارش عملکرد سازمان در خصوص مراکز دفن بهداشتی شماره ۲ و ۳ و مرکز نگهداری سگ‌های بلاصاحب و تصفیه خانه بهداشتی و مراکز دفن بهداشتی زباله در سازمان پرداخت.

   

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *