×

اندیش، نایب رییس شورای شهر تبریز:
شهین باهر، فسادستیز است/ضرورت ساماندهی قراردادهای کاری

 • کد خبر: 165850
 • 13 مرداد 1399
 • نائب رئیس شورای شهر تبریز گفت: شهردار تبریز فردی فعال و فساد ستیز است و از زمان حضور ایرج شهین باهر در مسئولیت شهرداری شاهد اقدامات مثبت و رشد این مجموعه هستیم.
  شهین باهر، فسادستیز است/ضرورت ساماندهی قراردادهای کاری
 • به گزارش شهریار، سونیا اندیش امروز در دیدار شهردار تبریز و حسین فتحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: در آغاز این دوره شورا و شهرداری تبریز با برخی مشکلات و نابسامانی در قرارداد نیروهای کاری مجموعه روبه رو شدیم که از همان زمان برای سامان دهی و یکسان سازی قرادادها تلاش می کنیم.

  وی افزود: این مشکلات در تعدد نوع قراردادهای کاری بر اثر نداشتن اطلاع کافی از مفاد قانون کار به وجود آمده بود که مدیریت شهری و شخص شهردار تبریز برای سامان دهی این وضع تلاش می کند و امیدواریم با تعامل سازنده اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی شاهد حل مشکلات در این خصوص باشیم.

  اندیش در ادامه گفت: شهردار تبریز شخصی فعال و دلسوز مجموعه است که در زمینه فسادستیزی تلاش فراوانی می کند و با سامان دهی نیروهای انسانی سالم در شهرداری، برای رشد این مجموعه گام های مهمی برداشته است.

  نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در تشریح وضع مالی شهرداری از پرداخت ماهانه ۱۰۰ میلیارد تومان حقوق در این مجموعه خبر داد و گفت: امیدواریم ساماندهی نیروهای کار طبق قانون و با همکاری اداره کل کار استان پیگیری شود.

  حسین فتحی به تازگی با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جایگزین میر احد حسینی و به سمت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی منصوب شده است.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *