×

ششمین قرار خدمت در شهرداری منطقه ۵ تبریز؛
شهردار تبریز: ساخت و ساز غیرمجاز در بستر مهرانه‌رود ساماندهی می‌شود

 • کد خبر: 227225
 • 2 تیر 1401
 • شهردار تبریز از ساماندهی ساخت و ساز غیر مجاز در بستر مهرانه‌رود خبر داد.
  شهردار تبریز: ساخت و ساز غیرمجاز در بستر مهرانه‌رود ساماندهی می‌شود
 • به  گزارش نوبر، یعقوب هوشیار صبح امروز در بازدید از مسیر اکباتان به امیدیه که در قالب ششمین قرار خدمت در منطقه ۵ انجام شد، اظهارکرد: عمده موضوع این منطقه، مسیر ۲۴ متری کرکج است که بودجه آن باید افزایش یابد.

  وی یادآور شد: شهرک طلاییه نیز ۱۳۰ هکتار است که نصف آن سمت دیگر اتوبان و فضای سبز خواهد بود.

  شهردار تبریز تاکید کرد: احداث رینگ در این مسیر نقش ترافیکی مهمی دارد و خودروهای ورودی و خروجی از تبریز می‌توانند از این مسیراستفاده کنند.

  شهردار تبریز امروز همچنین در بازدید از آخر عباسی و ساخت و ساز غیرمجاز در بستر رودخانه مهرانه رود، گفت: بخش عمده‌ای از این منطقهتملک شده است.

  وی ادامه داد: برنامه شهرداری این است که با تملک بخشی از منطقه، ساخت و ساز غیرمجاز در مسیل رودخانه را ساماندهی کند.

  بازدید از پروژه‌های منطقه ۵ و برگزاری جلسه به منظور بررسی مشکلات منطقه، ملاقات مردمی، جلسه با نخبگان و جلسه با خانواده شهدا وائمه جماعات در دستور کار برنامه قرار خدمت است.

  قرار خدمت یکی از برنامه‌های مدیریت شهری جدید تبریز است که امکان احصای مشکلات اختصاصی مناطق و همچنین حل آن ها با هماهنگیسایر دستگاه ها و مسئولان استانی را فراهم می کند.

  پیش از این قرار خدمت در مناطق ۱، ۴، ۷، ۸ و ۶ شهرداری تبریز با هدف احصای مشکلات موجود در مناطق و بازدید از پروژه ها و دیدار بااقشار مختلف مردم برگزار شده و حضور در منطقه ۵، ششمین قرار خدمت شهرداری تبریز محسوب می شود.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *