09:41

1401/11/16

شهردار تبریز: ساخت و ساز غیرمجاز در بستر مهرانه‌رود ساماندهی می‌شود

blank

به  گزارش نوبر، یعقوب هوشیار صبح امروز در بازدید از مسیر اکباتان به امیدیه که در قالب ششمین قرار خدمت در منطقه ۵ انجام شد، اظهارکرد: عمده موضوع این منطقه، مسیر ۲۴ متری کرکج است که بودجه آن باید افزایش یابد.

وی یادآور شد: شهرک طلاییه نیز ۱۳۰ هکتار است که نصف آن سمت دیگر اتوبان و فضای سبز خواهد بود.

شهردار تبریز تاکید کرد: احداث رینگ در این مسیر نقش ترافیکی مهمی دارد و خودروهای ورودی و خروجی از تبریز می‌توانند از این مسیراستفاده کنند.

شهردار تبریز امروز همچنین در بازدید از آخر عباسی و ساخت و ساز غیرمجاز در بستر رودخانه مهرانه رود، گفت: بخش عمده‌ای از این منطقهتملک شده است.

وی ادامه داد: برنامه شهرداری این است که با تملک بخشی از منطقه، ساخت و ساز غیرمجاز در مسیل رودخانه را ساماندهی کند.

بازدید از پروژه‌های منطقه ۵ و برگزاری جلسه به منظور بررسی مشکلات منطقه، ملاقات مردمی، جلسه با نخبگان و جلسه با خانواده شهدا وائمه جماعات در دستور کار برنامه قرار خدمت است.

قرار خدمت یکی از برنامه‌های مدیریت شهری جدید تبریز است که امکان احصای مشکلات اختصاصی مناطق و همچنین حل آن ها با هماهنگیسایر دستگاه ها و مسئولان استانی را فراهم می کند.

پیش از این قرار خدمت در مناطق ۱، ۴، ۷، ۸ و ۶ شهرداری تبریز با هدف احصای مشکلات موجود در مناطق و بازدید از پروژه ها و دیدار بااقشار مختلف مردم برگزار شده و حضور در منطقه ۵، ششمین قرار خدمت شهرداری تبریز محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *