×

شهرداری تبریز آماده سرمایه‌گذاری در حوزه پسماند

 • کد خبر: 231700
 • 7 مرداد 1402
 • به گزارش نوبر به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار در جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری تبریز با اشاره به اهمیت فعالیت در حوزه زیست محیطی اظهار کرد :حوزه پسماند از مهمترین مسائل حائز اهمیت شهری بوده و مدیریت شهری نیز توجه ویژه ای به این موضوع دارد.   هوشیار ادامه داد: در بحث پسماند […]

  شهرداری تبریز آماده سرمایه‌گذاری در حوزه پسماند
 • به گزارش نوبر به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار در جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری تبریز با اشاره به اهمیت فعالیت در حوزه زیست محیطی اظهار کرد :حوزه پسماند از مهمترین مسائل حائز اهمیت شهری بوده و مدیریت شهری نیز توجه ویژه ای به این موضوع دارد.

   

  هوشیار ادامه داد: در بحث پسماند دو موضوع مانع می شود که یکی حجم زیاد سرمایه گذاری و دومی ارزان بودن انرژی در ایران است که باید مورد توجه قرار گیرد.

   

  شهردار تبریز خاطر نشان کرد: انتقال تکنولوژی تولید برق از زباله و اجرای آن در تبریز خواهد توانست امکان رشد چنین سرمایه گذاری هایی را در سطح کشور رونق بخشد.

   

  وی افزود: قبل از هر چیز بایستی کارگروه تخصصی پیرامون این موضوع تشکیل شده و بحث های تخصصی در رابطه با این موضوع انجام گیرد.

   

  هوشیار تصریح کرد: بهترین نوع سرمایه گذاری در این بخش مدل مشارکتی است که طرفین در سود و زیان سرمایه گذاری شریک باشند تا تضمین لازم برای به انجام رساندن موفق آن در دست باشد.

   

  گفتنی است، همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری تبریز ۲۰۲۳ در ۱۵ آبان امسال در این شهر برگزار می شود.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *