×

شهادت ۲۳۲ فلسطینی در نتیجه تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه

 • کد خبر: 232730
 • 16 مهر 1402
 • به گزارش نوبر و به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بر اساس بیانیه امروز، یک‌شنبه ۸ اکتبر که از سوی وزارت بهداشت فلسطین منتشر شد، تعداد شهدای فلسطینی در نتیجه تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۲۳۲ تن از جمله ۲۰ کودک شهید رسیده و ۱۸۰۰ نفر مجروح شده‌اند. وزارت بهداشت فلسطین با […]

  شهادت ۲۳۲ فلسطینی در نتیجه تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه
 • به گزارش نوبر و به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بر اساس بیانیه امروز، یک‌شنبه ۸ اکتبر که از سوی وزارت بهداشت فلسطین منتشر شد، تعداد شهدای فلسطینی در نتیجه تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۲۳۲ تن از جمله ۲۰ کودک شهید رسیده و ۱۸۰۰ نفر مجروح شده‌اند.

  وزارت بهداشت فلسطین با بیان اینکه تیم‌های پزشکی همچنان با تمام توان برای نجات ده‌ها مجروح در وضعیت بحرانی در اتاق‌های عمل و بخش مراقبت‌های ویژه تلاش می‌کنند، تاکید کرد: حداکثر ظرفیت اورژانس و امکانات پزشکی به کار گرفته شده‌اند.

  هم‌زمان با افزایش تعداد شهدای فلسطینی، نظامیان رژیم اشغالگر به بمباران ساختمان‌های غیرنظامی، زیرساخت‌ها، تأسیسات و مقرهای گروه‌های مقاومت ادامه می‌دهند.

  در مقابل، سرهنگ «ریچارد هچ» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در حمله روز گذشته نیروهای حماس به اراضی اشغالی ۳۰ سرباز ارتش این رژیم کشته شده‌اند و شمار تلفات اشغالگران به ۳۵۰ نفر افزایش یافته‌ است.

  جنبش مقاومت اسلامی حماس، صبح روز گذشته، شنبه ۷ اکتبر اراضی اشغالی از جمله تل‌آویو، اشدود و عسقلان را با صدها موشک و راکت هدف حمله قرار داد. همزمان با این حمله، نیروهای حماس به شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه نفوذ کردند و چند نظامی صهیونیست را اسیر کردند و مناطقی را تحت کنترل خود درآوردند.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *