×

سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری جوانان مرند – ارس برگزار می شود

 • کد خبر: 232099
 • 19 اردیبهشت 1402
 • به گزارش نوبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری جوانان مرند – ارس با حضور بیش از ۵۰ رکابزن از ۱۰ تیم داخلی و خارجی روزهای ۲۷ لغایت ۳۰ اردیبهشت ماه در ۴ مرحله برگزار خواهد شد. بر اساس همین گزارش، ارمنستان، قزاقستان، ازبکستان، […]

  سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری جوانان مرند – ارس برگزار می شود
 • به گزارش نوبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری جوانان مرند – ارس با حضور بیش از ۵۰ رکابزن از ۱۰ تیم داخلی و خارجی روزهای ۲۷ لغایت ۳۰ اردیبهشت ماه در ۴ مرحله برگزار خواهد شد.

  بر اساس همین گزارش، ارمنستان، قزاقستان، ازبکستان، اندونزی و ۲ تیم از عراق تیم‌های خارجی و سپاهان اصفهان، مس رفسنجان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و تیم منطقه آزاد ارس تیم‌های داخلی این دوره از مسابقات را شامل می‌گردند.

  سومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری جوانان مرند – ارس در مراحل مسابقه استقامت جاده در منطقه آزاد ارس به مسافت ۶۵ کیلومتر، رکابزنی ۶۵ کیلومتری از منطقه آزاد ارس بطرف مرند و رکابزنی از مرند تا هتل کاروانسرای یام به مسافت ۵۵ کیلومتر برگزار خواهد گردید.

  این تور در آبان‌ماه سال ۱۴۰۱ پس از برگزاری ۲ دوره در تقویم فدراسیون جهانی دوچرخه سواری UCI ثبت جهانی گردید که در این دوره شاهد حضور نماینده فدراسیون جهانی خواهیم بود.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *