×

شهردار تبریز :
سه پروژه کلان شهری در تبریز آماده بهره‌برداری است

 • کد خبر: 302412
 • 3 اسفند 1402
 • شهردار تبریز گفت: در آستانه نیمه شعبان سه پروژه کلان شهری در این شهر آماده بهره برداری است که با حضور وزیر کشور به بهره برداری می‌ رسد.
  سه پروژه کلان شهری در تبریز آماده بهره‌برداری است
 • به گزارش نوبر، هوشیار گفت:پروژه های کلان شهری در تبریز شامل لندفیل شماره ۲ پسماند، حفاری فاز یک خط۲ قطارشهری و ساختمان جدید شورای اسلامی این شهر است.

  وی اظهار کرد: برای اجرای این پروژه ها ۲۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی شهرداری تبریز هزینه شده است که پنجشنبه با حضور وزیر کشور به بهره برداری می‌رسند.

  شهردار تبریز گفت: لندفیل شماره ۲ پسماند بزرگترین پروژه زیست محیطی تبریز است و برای اجرای آن بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

  هوشیار ادامه داد: برای اتمام حفاری فاز یک خط۲ قطارشهری تبریز به طول ۱۰ کیلومتر و آغاز عملیات اجرایی ایستگاه‌های فاز اول این خط نیز ۱۸ هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

  وی یادآور شد: ساختمان اداری شورای اسلامی تبریز نیز با هفت هزار و ۲۰۰ مترمربع مساحت در ۶ طبقه و با یک هزار میلیارد ریال هزینه طراحی و اجرا شده است.

  شهردار تبریز گفت: چندین پروژه عمرانی و خدماتی دیگر نیز با اعتبار ۱۰ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در دوره مدیریت شهری جدید تکمیل شده و آماده بهره برداری شده است.

  هوشیار افزود: این پروژه‌ها شامل مرکز حمایت و نگهداری از سگ‌های بلاصاحب با اعتبار حدود ۱۰۰ میلیارد ریال، سیستم تهویه ایستگاه‌های فاز ۱ و ۲ خط یک قطارشهری با اعتبار ۶ هزار میلیارد ریال و چند طرح مسیرگشایی، پیاده راه و زمین ورزشی است.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *