×

سرمایه گذاری ۷۵۰میلیاردی برای تولید کاغذ در ارس

 • کد خبر: 232834
 • 25 مرداد 1402
 • به گزارش نوبر مدیر فنی شرکت تاو کاغذ ارس در بازدید از اصحاب رسانه از این شرکت گفت: شرکت تاو کاغذ ارس در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع و با زیربنای ۱۸ هزار متر مربع احداث شده است و در حال تکمیل می‌باشد.   وی ادامه داد: این شرکت تولیدکننده کاغذ و مقوای […]

  سرمایه گذاری ۷۵۰میلیاردی برای تولید کاغذ در ارس
 • به گزارش نوبر مدیر فنی شرکت تاو کاغذ ارس در بازدید از اصحاب رسانه از این شرکت گفت: شرکت تاو کاغذ ارس در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع و با زیربنای ۱۸ هزار متر مربع احداث شده است و در حال تکمیل می‌باشد.

   

  وی ادامه داد: این شرکت تولیدکننده کاغذ و مقوای لاینر یک رو سفید، کاغذ و مقوای کرافت لاین قهوه‌ای، فلوتینگ از کاغذ باطله و کاغذ و مقوای تست لاینر قهوه‌ای با ظرفیت تولید سالانه ۲۳ هزار تن است.

   

  مدیر فنی شرکت تاو کاغذ ارس افزود: این شرکت با اشتغالزایی برای ۱۲۰ نفر، با سرمایه‌گذاری ۷۵۰۰ میلیارد ریالی و دارای تصفیه خانه به ارزش ۶۰۰ میلیارد ریال است. ۴۰ درصد ساخت محصولات در منطقه آزاد ارس و ۶۰ درصد آن مواد اولیه وارداتی از کشورهای اروپایی است.

   

  وی ادامه داد: محصولات تولیدی این شرکت، مورد نیاز گلخانه‌های فعال منطقه آزاد ارس جهت بسته‌بندی است و علاوه بر آن تولیدات به کشورهای آذربایجان، ارمنستان و تاجیکستان صادر خواهد گردید.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *