×

دیدار هیات رییسه و دبیرکل اتاق بازرگانی تبریز با مدیرکل بازرسی آذربایجان شرقی

 • کد خبر: 174408
 • 22 فروردین 1400
 • جمعی از اعضای هیات رییسه و دبیرکل اتاق بازرگانی تبریز با مدیر کل بازرسی آذربایجان شرقی دیدار کردند.
  دیدار هیات رییسه و دبیرکل اتاق بازرگانی تبریز با مدیرکل بازرسی آذربایجان شرقی
 • به گزارش نوبر، جمعی از اعضای هیات رییسه و دبیرکل اتاق بازرگانی تبریز صبح امروز با حضور در دفتر علی کرمی، بازرس کل آذربایجان ‌شرقی، با تبریک فرا رسیدن سال جدید بر ضرورت همکاری همه جانبه دستگاه های مسئول برای تحقق شعار سال تاکید کردند. 

  یونس ژائله، رییس اتاق بازرگانی تبریز در این دیدار با تاکید بر لزوم حفظ امنیت سرمایه گذاری در کشور گفت: هیچ ارگانی حق از بین بردن امنیت سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی را نداشته بلکه در شرایط کنونی تمامی بخش های استان باید به فکر تولید و توسعه اشتغال باشند. 

  وی ادامه داد: باید به فکر امنیت روانی سرمایه گذاران بوده و تمامی زمینه ها را برای فعالیت بخش خصوصی فراهم کنیم.

  ژائله با انتقاد از برخی کارشکنی و سنگ اندازی ها در مسیر تولید گفت: شورای گفتگوی استان یکسری مصوباتی دارد که باید در چارچوب قانون اجرایی شود اما باید این سوال را پرسید که چرا برخی مصوبه ها که قانونی نیز بوده، اجرایی نشده است. 

  علی کرمی، بازرس کل آذربایجان ‌شرقی نیز در این دیدار، دستگاه قضا و سازمان بازرسی را آماده خدمت به بخش تولید عنوان کرده و گفت: از اتاق بازرگانی می خواهیم موانع موجود را شناسایی کرده و آن ها را به این سازمان ارجاع دهند تا سازمان بازرسی نیز به میزان توان خود نسبت به حل این موانع اقدام کند.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *