×

مسابقات حرفه ای استانبول 2022؛
در خشش باشگاه کیک بوکسینگ کرال در ترکیه

 • کد خبر: 226932
 • 28 بهمن 1400
 • باشگاه فایت کلاب کرال تبریز در مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ ترکیه به نتایج درخشانی دست یافت.
  در خشش باشگاه کیک بوکسینگ کرال در ترکیه
 • به گزارش نوبر خبر؛ مسابقات حرفه ای کیک بوکسینگ ترکیه بیست و سوم بهمن در استانبول برگزار شد و  تیم اعزامی فایت کلاب کرال تبریز تحت هدایت صمید کریم پور موفق شد نتایج خیلی خوبی در این مسابقات کسب کند.

  مهران علی پور از تیم آرمان تبریز در بخش آماتور موفق به شکست فاتیح ییلدیز حریف ترکیه ای خود شد. پیمان خوشکلام در یکی از جذاب ترین مسابقات با یک بازی زیبا و حساب شده از سد حریف سرشناس خود اسماعیل اینجی با نتیجه دو بر یک گذشت و برنده از رینگ خارج شد.

  فرهاد جعفر زاده در یک بازی خوب طی سه راند با رای داوران و نتیجه دو بر یک مغلوب مجاهد سزر ترکیه ای شد. سعید چهاردولی قهرمان بزرگ و سرشناس ایران علیرغم ارائه مبارزه ای خوب و نفس گیر در راند سوم با برخورد سر حریف تورک به پیشانی وی و آسیب دیدگی از ناحیه پیشانی با تصمیم پزشک مسابقات از ادامه مبارزه منع شد و این بازی به نفع آلپ آرسلان از ترکیه به اتمام رسید. امیر خوشکلام قهرمان واکو آسیا به دلیل کناره گیری عجیب معراج گنجه ترکیه ای برنده اعلام شد.

  گفتتی ست، حضور حمزه مرادیان قهرمان ساواته آسیا و جهان در سالن مسابقات در کنار تیم به عنوان منجر به نتایج مطلوب ورزشکاران ایرانی شد. همچنین در طول این مسابقات توسط مسئولین برگزارکننده این مسابقات از حمزه مرادیان تکنیکی ترین ساواته کار آسیا در سال 2022 تجلیل به عمل آمد.

  لازم به ذکر است، هدایت و مدیریت تیم اعزامی باشگاه فایت کلاب کرال تبریز به این مسابقات برعهده صمید کریم پور قهرمان سابق کیک بوکسینگ ایران و آسیا بود که اخیرا تیم تحت هدایت وی در مسابقات کشوری نیز با کسب 5 مدال طلا افتخارآفرینی کرده بودند.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *