×

تکذیب قبول مالکیت تراکتور؛
دبیری: در این شرایط سرمایه‌گذاری در فوتبال عقلانی نیست

 • کد خبر: 172051
 • 18 اسفند 1399
 • مالک سابق ماشین سازی بحث حضورش در تراکتور به جای زنوزی را تکذیب کرد.
  دبیری: در این شرایط سرمایه‌گذاری در فوتبال عقلانی نیست
 • به گزارش نوبر خبر؛ چند روزی است که در برخی رسانه‌ها صحبت از پایان دوران مالکیت محمدرضا زنوزی در باشگاه تراکتور است و از شهرام دبیری به عنوان جدی‌ترین گزینه مالکیت این باشگاه یاد می‌شود و عنوان شده او برای در اختیار گرفتن این مسئولیت اعلام آمادگی کرده است.

  شهرام دبیری در این خصوص اظهار داشت: این مواردی که اخیراً در رسانه‌ها مطرح شده را خودم هم خوانده‌ام و این اخباری است که خودم هم از طریق رسانه‌ها به گوشم رسیده و اصلاً روحم هم از این موارد خبر ندارد که برای بازگشت به فوتبال و مالکیت تراکتور اقدام کرده باشم. من فعلاً چنین برنامه‌ای ندارم و این موضوع را قویاً تکذیب می‌کنم.

  وی در ادامه گفت: من با توجه به تجاربی که در ورزش دارم و علاقه‌ام به ورزش استان هیچ وقت جدا از ورزش نبودم در حال حاضر هم در بخش‌های مختلفی مشغول فعالیت در قسمت پایه و زیرساختی هستم و به عنوان مشاور هم در خدمت عزیزان هستم ولی اینکه خودم بخواهم در بخش بزرگسالان سرمایه‌گذاری کنم صحت ندارد.

  دبیری ادامه داد: در حال حاضر شرایط فوتبال در کشور ما به گونه‌ای نیست که بشود روی آن سرمایه‌گذاری کرد. تقریباً تمام راه‌های درآمدزایی بسته است و اگر در این شرایط کسی در فوتبال هزینه می‌کند صرفاً بحث عشق و علاقه است و از لحاظ اقتصادی هیچ توجیه عقلانی ندارد. ما هم به دنبال این نیستیم که از کنار فوتبال سود و منفعتی ببریم ولی حداقل هزینه‌هایمان سر به سر بشود یا حتی ضرر اندکی متحمل شویم هم راضی هستیم ولی در این شرایط امکانش وجود ندارد.

  وی با اشاره به وضعیت حال حاضر تراکتور گفت: شرایط برای تراکتور ابتدای فصل خوب نبود ولی فکر می‌کنم در حال حاضر اوضاع رو به بهتر شدن می‌رود و فکر می‌کنم اگر از این مجموعه حمایت شود می‌توانند نتایج خوبی کسب کنند. من با آقای زنوزی در ارتباط هستم و می‌دانم برخی از هواداران ممکن است از ایشان ناراضی باشند ولی باید شرایط اقتصادی حال حاضر کشور را درک کنیم و اینکه نتیجه گرفتن در فوتبال به خیلی موارد وابسته است و از هواداران تراکتور می‌خواهم از مجموعه این تیم حمایت کنند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *