×

تاکید امام جمعه تبریز بر حل مناقشات ارمنستان و آذربایجان:
خون و خونریزی به نفع کسی نیست

 • کد خبر: 165604
 • 28 تیر 1399
 •   امام جمعه تبریز با توصیه به دولت آذربایجان و دولت ارمنستان، خاطرنشان کرد: هم دولت آذربایجان و هم دولت ارمنستان با صلح و سازش و گفت‌وگو مشکلات به وجود آمده اخیر را حل کنند، وگرنه این جنگ و خونی که ریخته می‌شود، به نفع هیچ کسی نیست.
  خون و خونریزی به نفع کسی نیست
 • نوبرنیوز: حجت‌الاسلام سید محمد علی آل‌هاشم در برنامه پیام جمعه با اشاره به حوادث اخیری که در مرز جمهوری آذربایجان و ارمنستان اتفاق افتاده است، اظهار کرد: شهادت شهدا، سربازان و درجه‌داران ارتش آذربایجان را به مردم جمهوری آذربایجان تسلیت می‌گویم.

  وی اضافه کرد: رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت‌الله‌العظمی، امام خامنه‌ای عزیز در فرمایشاتشان، قره باغ را خاک اسلام و جزو اراضی اسلام دانسته و معرفی می‌کنند.

  وی گفت: ملت آذربایجان را که در جمهوری آذربایجان زندگی می‌کنند، برادران خودمان می‌دانیم، جمهوری اسلامی دائما از ملت آذربایجان حمایت کرده و باز هم حمایت خواهد کرد.

  وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران برخلاف شرکای استراتژیک جمهوری آذربایجان، یعنی آمریکا، انگلیس، فرانسه و رژیم صهیونیستی، احترام ویژه‌ای برای قره باغ قائل است.

  به گزارش ایسنا، آل هاشم با بیان اینکه اسرائیل را عامل اصلی این جنگ می‌دانیم، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی نیز مانند آمریکا قابل اعتماد نبوده و فقط به دنبال تسلیحات جدید و تقویت نفوذشان در منطقه هستند.

  وی در خاتمه متذکر شد: از هر دو طرف می‌خواهیم با هم صحبت کرده و به تفاهم برسند تا خون ملت بی‌گناه ریخته نشود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *