×

 مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه عنوان کرد:
خط دو قطار شهری تبریز، ۱۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

 • کد خبر: 168699
 • 27 آبان 1399
 • مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه از اولویت اجرای فاز یک خط دو قطار شهری تبریز خبر داد.
  خط دو قطار شهری تبریز، ۱۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
 • به گزارش نوبر، مصطفی مولوی فرد در نشست مشترک با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) سپاه که با حضور شهردار کلانشهر تبریز و معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد اظهار کرد: در طول یک سال گذشته تلاش کردیم تا مشکلات مربوط به قراردادهای مرتبط با این پروژه را رفع کنیم و در در این مدت شاهد پیشرفت قابل توجه این پروژه بودیم.

  وی تعامل و همکاری بین این سازمان و قرارگاه خاتم را قابل توجه دانست و گفت: با تعامل و همراهی مشترک امیدواریم بتوانیم با قدرت بیشتری این پروژه را مدیریت کنیم.

  وی از پیشرفت ۱۷ درصدی پروژه خط دو قطار شهری تبریز خبر داد و گفت: در حال حاضر این پروژه با توان تخصصی مهندسان و کارگران و مدیران عملیاتی در حال اجرا است و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال ۱۴۰۰  حفاری فاز یک خط دو قطار شهری را به اتمام برسانیم.

  مولوی با اشاره به فعالیت های عمرانی در خط یک قطار شهری تبریز نیز گفت: خوشبختانه در طول ماه های گذشته تمام ایستگاه های خط یک رفع مانع شده و مشکلی در عبور و مرور شهروندان و جود ندارد.

  وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه مشترک فی مابین سازمان قطار شهری تبریز و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: این تفاهم نامه در راستای امتداد خط یک و از طریق تراموا خواهد بود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *