01:11

1401/09/13

حضور رژیم صهیونیستی در منطقه یک تهدید جدی است/ثبات مرزی در شمالغرب برای ما مهم است

blank

به گزارش نوبر، سردار علی اکبر  پورجمشیدیان با بیان این‌که رزمایشایران مقتدردر  منطقه شمالغرب کشور با همکاری برادران ارتشی وسپاهی در حال برگزاری است، اظهارداشت: رزمایش آتی یکی از برنامه های رزمایشی و تمرینات جدی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاباسلامی می‌باشد.

معاون هماهنگ‌کننده نزسا خاطرنشان کرد: سالیانه رزمایش‌های متفاوتی برگزار می کنیم و اهمیت منطقه ارس بعنوان یکی از نقاط مرزی، اهمیترزمایش را بیشتر می کند.

وی با تاکید بر این‌که ثبات مرزهای شمالغرب و ارس برای ما فوق العاده مهم است، تصریح کرد: جمهوری آذربایجان و ارمنستان تهدیدی براینظام جمهوری اسلامی ایران نیستند اما برخی اتفاقاتی که در آنجا رخ‌ می‌دهد تهدید است.

پورجمشیدیان حضور نحس رژیم صهیونسیتی در منطقه قفقاز را تهدیدی برای کل مردم منطقه دانست و گفت: نباید ساده از کنار این موضوع ردشویم. حضور رژیم صهیونیستی در منطقه یک تهدید جدی است.

وی ادامه داد: اگر یک همکاری نزدیک بین نیروهای مسلح باشد می تواند زمینه دیپلماسی و امنیت این منطقه را ایجاد کرد.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی با اشاره به این‌که نباید مرزهای این منطقه جابجا شود، گفت: بخش قابل توجهی از اقتصاد جمهوری اسلامیایران از این کریدور می باشد و نمی‌توانیم نسبت به تهدید ها بی تفاوت باشیم.

وی حضور بیگانگان در این منطقه را قابل قبول ندانست و افزود: هر رزمایشی که برگزار می شود پیامی دارد و ما به دنبال صلح هستیم و اگربی تفاوت باشیم  ناامنی را به این منطقه خواهند آورد.

پورجمشیدیان خاطرنشان کرد: اگر اختلافی هم در منطقه باشد نباید با درگیری و جنگ باشد می توان با تعامل و گفتگو حل مسائل را حل کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *