تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
کد خبر : 172138

نمره بیست صادقزاده به شورای پنجم/رقابت کنید نه تخریب!

نمره بیست صادقزاده به شورای پنجم/رقابت کنید نه تخریب!

به گزارش نوبر، کریم صادقزاده در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات شهرستان تبریز با اشاره به تدوین برنامه راهبردی ۵ساله برای شهرداری تبریز ابراز کرد: این برنامه راهبردی در شورای پنجم تدوین و به تصویب رسیده است که شامل برنامه های عمرانی و شهری می شود. وی ادامه داد: هرکس برای دوره ششم شورا

به گزارش نوبر، کریم صادقزاده در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات شهرستان تبریز با اشاره به تدوین برنامه راهبردی ۵ساله برای شهرداری تبریز ابراز کرد: این برنامه راهبردی در شورای پنجم تدوین و به تصویب رسیده است که شامل برنامه های عمرانی و شهری می شود.

وی ادامه داد: هرکس برای دوره ششم شورا منتخب شود چاره ای جز ادامه راه برنامه راهبردی پنج ساله ندارد چراکه تمام برنامه ها مشخص و به تصویب رسیده است.

صادقزاده با بیان اینکه خود نیز یکی از تدوین کنندگان برنامه راهبردی ۵ساله هستم، تصریح کرد: من یک شخصیت تشکیلاتی هستم و حضورم برای انتخابات توسط اعضای شورای مرکزی کارگری و بازنشستگی و۲۵تشکل کارگری پیشنهاد و تایید شده است.

داوطلب ششمین دوره انتخابات شورای شهر با تاکید بر اینکه اگر تاثیری از حضور خود در شورا نبینم کناره گیری میکنم، ادامه داد: من هنوز مطمئنم می توانم قدم های خوبی برای عمران و آبادی شهر بردارم.

وی درخصوص نمره خود به عملکرد شورای پنجم اظهار کرد: برای شورای پنجم نمره بیست را می‌دهم چون بسیار برنامه های راهبردی در این دوره انجام شد و از کارهای ‌ویترینی خودداری شد.

داوطلب انتخابات شورای ششم در همین راستا اضافه کرد: درست است که کرونا و وضعیت اقتصادی باعث کاهش کارکرد هرچه بهتر شد اما در این دوره بیشترین انتقادات و تذکرات در مورد کار به شهردار محترم و انتقاد پذیر تبریز انجام شده است.

صادقزاده در ادامه سخنان خود گفت: در شورای ششم تمرکز به مناطق محروم و کم برخوردار صورت گرفت و در بحث آسفالت ریزی نیز مناطق ک برخوردار شهر الویت داشتند.

عضو شورای شهر پنجم توسعه فضای سبز را از دیگر قدم های خوب این شورا دانسته و افزود: گزارش عملکرد دوره ای شورای شهر پنجم نیز مرتبا تدوین شده و تلاش خود را به مردم گزارش داده ایم.

وی با تاکید بر حضور متخصصان در دوره پنجم اذعان کرد: حضور متخصصان در شورای پنجم باعث عملکرد بهتر کمسیون ها و پیشبرد خوب کارهای عمرانی چشمگیر در این دوره شد.

صادقزاده همچنین درخصوص تحقق بودجه۹۹ اعلام کرد: خوشبختانه حدود۹۰درصد بودجه۹۹ در دوره پنجم شورا محقق و به پروژه های مختلف اختصاص یافت.

داوطلب ششمین دوره انتخابات شورای شهر تبریز در خصوص فعالیت کاندیدا های مختلف گفت: حرف من به تمام کاندیدا ها این است؛رقابت کنید نه تخریب و هرکس برای خدمت در خود توان میبیند برای حضور در میدان حاضر شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.