×

دیدار نوروزی هیات رییسه و هیات نمایندگان اتاق با دادستان تبریز
دیدار نوروزی هیات رییسه و هیات نمایندگان اتاق با دادستان تبریز

 • کد خبر: 174425
 • 14 فروردین 1400
 • جمعی از اعضای هیات رییسه، هیات نمایندگان و دبیر کل اتاق تبریز برای دیدار نوروزی، در دفتر کار دادستان تبریز حاضر شدند.
  دیدار نوروزی هیات رییسه و هیات نمایندگان اتاق با دادستان تبریز
 • به گزارش نوبر،  جمعی از اعضای هیات رییسه، هیات نمایندگان و دبیرکل اتاق تبریز به منظور تبریک فرا رسیدن عید نوروز و سال جدید با حضور در دفتر کار بابک محبوب علیلو، دادستان تبریز با وی دیدار کردند.

  رییس اتاق بازرگانی تبریز در این دیدار با تبریک فرا رسیدن سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: در طول سال گذشته در سایه زحمات واحدهای تولیدی، خوشبختانه شاهد افزایش اشتغالزایی، تولید و صادرات از استان بودیم. در سال گذشته، بخش تولید با تمام توان پای کار بود که امیدواریم در سال جدید نیز شاهد بهبود فضای کسب و کار استان باشیم.یونس ژائله با اشاره به جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان و مصوبات آن گفت: در صورتی که هر یک از این مصوبات به درستی اجرایی میشد، امروز شاهد کاهش بسیاری از مشکلات و دغدغه های اقتصادی در استان بودیم اما متاسفانه برخی از این مصوبات، به مرحله اجرا نرسیده است.

  موانع تولید را از میان برداریم

  وی ادامه داد: خوشبختانه هم اکنون همدلی خوبی بین بخش های مختلف استان وجود دارد اما باید در کنار آن، موانع و مشکلات پیش پای تولید و تولیدکنندگان را به درستی تشخیص داده و بیابیم. نباید تصور کرد که مشکلات را باید از پایتخت و یا نقطه دیگری حل کنیم، بلکه حتی در خود استان نیز باید به دنبال برداشتن موانع باشیم.

  ژائله با تاکید بر لزوم همکاری بانک ها با بخش تولید و صنعت گفت: بانک ها باید طبق قانون درصدی از منابع خود را صرف بخش تولید و صنعت کرده و در صورت عمل نکردن به این قانون مورد مواخذه قرار گیرند.

  چالش ها و مشکلات سر راه تولیدکنندگان استان به درستی شناسایی شود

  دادستان تبریز نیز در این دیدار با قدردانی از فعالیت صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی استان گفت: به میزان اشتغالزایی انجام شده، آمار ناهنجاری ها در جامعه پایین خواهد آمد. اگر اقتصاد ما به درستی تنظیم نشود، در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و امنیتی نیز دچار مشکل خواهیم شد.

  بابک محبوب علیلو با اشاره به شعار سال و لزوم حمایت از تولید نیز گفت: امسال مجموعه دادستانی تبریز نیز با حساسیت بالا و به صورت برنامه ریزی شده در این حوزه گام برخواهد داشت.

  وی ادامه داد: از اتاق بازرگانی تبریز نیز می خواهیم مشکلات، چالش ها و موانع سر راه تولیدکنندگان استان را به صورت دقیق و علمی شناسایی کند؛ به خصوص مشکلاتی که راهکاری بومی داشته و مسئولان استانی قادر به حل و فصل آن باشند.

  علیلو افزود: هماهنگی موجود در بین مدیران استان، بهانه ای برای حل نکردن مشکلات مرتبط باقی نمی گذارد و در این زمینه از تمامی بخش ها انتظارحمایت همه جانبه و عملی از بخش تولید را داریم.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *