×

ثبت نام دوره‎‌های آموزشی رایگان شهروندی در حوزه فضای سبز کلید خورد

 • کد خبر: 242506
 • 3 آبان 1402
 • به گزارش نوبر، سیامک آسیایی مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: در راستای آشنایی بیشتر شهروندان عزیز تبریز با نحوه پرورش و نگهداری گلهای آپارتمانی، دوره‌های آموزشی عملی و تئوری در این خصوص در محل تالار اندیشه سازمان و نیز یکی از مراکز تولید گلخانه‌ای شهرداری […]

  ثبت نام دوره‎‌های آموزشی رایگان شهروندی در حوزه فضای سبز کلید خورد
 • به گزارش نوبر، سیامک آسیایی مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: در راستای آشنایی بیشتر شهروندان عزیز تبریز با نحوه پرورش و نگهداری گلهای آپارتمانی، دوره‌های آموزشی عملی و تئوری در این خصوص در محل تالار اندیشه سازمان و نیز یکی از مراکز تولید گلخانه‌ای شهرداری برگزار می‌شود.

  وی در این زمینه از آغاز ثبت نام این دوره‌های آموزشی خبر داد و از عموم علاقمندان در خواست کرد جهت ثبت نام به وب سایت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز به آدرسparks. Tabriz. ir مراجعه و یا با شماره  ۳۳۸۶۱۷۵۵ داخلی ۱۶۸ تماس حاصل کنند.

  آسیایی با اشاره به اینکه در اولین فرصت بعد از اتمام مرحله ثبت نام دوره‌های آموزشی مربوطه آغاز خواهد شد از تداوم برگزاری سایر دوره‌های آموزشی مرتبط با فضای سبز نیز برای عموم علاقمندان این حوزه خبر داد.

  مهلت ثبت نام دوره‌های آموزشی و پرورش و نگهداری گلهای آپارتمانی تا آخر آبان ماه سال جاری خواهد بود

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *