×

تنوع در برنامه‌های آموزشی اوقات فراغت مورد توجه ویژه قرار گیرد

 • کد خبر: 229018
 • 20 تیر 1402
 • به گزارش نوبر، عابدین خرّم در جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان با تأکید بر لزوم متنوع بودن آموزش‌ها در پایگاه‌های اوقات فراغت تصریح کرد: ابتکار و خلاقیت لازمه کار تربیتی و تعلیمی است و باید تمهیداتی اندیشیده شود تا نسبت به سال‌های گذشته تنوع آموزش‌های ارائه شده در پایگاه‌های اوقات فراغت بیشتر شود و آموزش‌های فنی […]

  تنوع در برنامه‌های آموزشی اوقات فراغت مورد توجه ویژه قرار گیرد
 • به گزارش نوبر، عابدین خرّم در جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان با تأکید بر لزوم متنوع بودن آموزش‌ها در پایگاه‌های اوقات فراغت تصریح کرد: ابتکار و خلاقیت لازمه کار تربیتی و تعلیمی است و باید تمهیداتی اندیشیده شود تا نسبت به سال‌های گذشته تنوع آموزش‌های ارائه شده در پایگاه‌های اوقات فراغت بیشتر شود و آموزش‌های فنی و مهارتی نیز موردتوجه قرار گیرد.

  وی اضافه کرد: باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که این دوره‌ها صرفاً وقت سپری‌کردن نباشد و تأثیرگذار برای دانش‌آموزان باشد.

  استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه اردوی راهیان پیشرفت می‌تواند یکی از برنامه‌های ویژه در اوقات فراغت دانش‌آموزان باشد، افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص امیدآفرینی و تبیین پیشرفت‌های انقلاب اسلامی در این ارتباط بسیار مهم بوده و بازدید از کارخانه‌ها و واحدهای دانش‌بنیان و پارک و علم فناوری در این راستا ارزشمند می‌باشد.

  خرّم بیان کرد: باید تمام ظرفیت تفریحی و علمی دانشگاه‌ها در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان، در اختیار اداره کل آموزش‌وپرورش استان قرار گیرد.

  وی تأکید کرد: یکی از وظایف ما در این راستا، حمایت از سازمان‌های مردم نهادی است که در محلات کم‌برخوردار بدون هیچ‌گونه حمایتی به‌صورت داوطلبانه در حال فعالیت هستند.

   

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *