×

تمجید خاندوزی از رشد تولید و صادرات ارس

 • کد خبر: 232623
 • 30 تیر 1402
 • به گزارش نوبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی از غرفه سازمان منطقه آزاد ارس در نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بازدید کرد.   در این بازدید، وزیر امور اقتصاد و دارایی میزان سرمایه‌گذاری […]

  تمجید خاندوزی از رشد تولید و صادرات ارس
 • به گزارش نوبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی از غرفه سازمان منطقه آزاد ارس در نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بازدید کرد.

   

  در این بازدید، وزیر امور اقتصاد و دارایی میزان سرمایه‌گذاری رخ در منطقه آزاد ارس را قابل توجه خواند و گفت: میزان رشد تولیدات ارس و صادرات محصولات آن وجه تمایز این منطقه از سایر مناطق آزاد کشور است.

   

  در این بازدید مشکلات ارزی شرکت پاراپلاستیک منطقه آزاد ارس و سایر واحدهای تولیدی مطرح و امور وزیر اقتصاد دستور بررسی آن را صادر کرد.

   

  مجید کیانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در این بازدید با اشاره به فعالیت ۲۵۰ واحد تولیدی در ارس، از عملیات احداث ۱۵۱ واحد تولیدی دیگر خبر داد.

   

  وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۲۲۴ هکتار گلخانه هیدروپونیک در ارس درحال بهره‌برداری است، خاطرنشان کرد: ۲۸۱ هکتار گلخانه دیگر در حال احداث می‌باشد و با بهره‌برداری از آن‌ها شاهد جهش در تولیدات و صادرات ارس خواهیم بود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *