×

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی:
تدوین سند توسعه مهارت استان/ضرورت توجه ویژه به عدالت اجتماعی

 • کد خبر: 173395
 • 2 اردیبهشت 1400
 • معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از تدوین سند توسعه مهارت استان خبر داد و گفت: این سند در جلسات آتی شورای برنامه ریزی استان، بررسی و تصویب می شود.
  تدوین سند توسعه مهارت استان/ضرورت توجه ویژه به عدالت اجتماعی
 • به گزارش نوبر، علی جهانگیری در جلسه شورای مهارت استان که صبح امروز در محل استانداری برگزار شد با تبیین اهمیت برنامه ریزی در تحقق اهداف توسعه‌ای سازمان‌ها گفت: تمامی برنامه ریزی‌ها، باید عملیاتی بوده و با ارزش‌یابی و نظارت‌های بموقع، بتوان بهتر و موثرتر از گذشته در مسیر تحقق اهداف این بخش تلاش کرد.

   

  وی به آخرین وضعیت سند مهارت استان نیز اشاره کرد و ادامه داد: با آغاز تدوین پیش نویس این سند در سال گذشته و استفاده از نظرات تمامی دستگاه‌ها و کارشناسان، بخشی از گزارش‌های جزیره‌ای و عملکردهای موازی، مرتفع شده است.

   

  وی از تصویب سند جامع توسعه مهارت استان در جلسه امروز این شورا خبر داد و گفت: دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی در صورت وجود هرگونه انتقاد، پیشنهاد و نظرات تکمیلی در خصوص این سند، در طی یک هفته آتی با دبیرخانه این شورا در ارتباط  باشند.

   

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی همچنین تصریح کرد: این سند در جلسات آتی شورای برنامه ریزی استان نیز، ارائه و پس از تصویب، به تمامی سازمان‌ها، ادارات و دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌شود.

   

  جهانگیری از سازمان فنی وحرفه ای استان نیز خواست که در راستای تلاش برای عدالت اجتماعی، برش شهرستانی سند توسعه مهارت را نیز به شهرستان‌ها ارسال کرده و بر اجرای هرچه بهتر آن نظارت کنند.

   

  وی همچنین اظهار کرد: انتظار داریم تمامی دستگاه‌های اجرایی نیز برنامه‌های عملیاتی خود در زمینه مهارت افزایی هرچه بیشتر در جامعه را تدوین و اطلاع رسانی کنند.

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *