×

علیرضا اکبرپور:
به ماندن امیدوار هستیم

 • کد خبر: 173002
 • 21 فروردین 1400
 • سرمربی تیم ماشین سازی معتقد است که تلاش خودش را برای ماشین می کند حتی اگر در فوتبال محو شود.
  به ماندن امیدوار هستیم
 • به گزارش نوبر خبر؛ تیم های ماشین سازی تبریز و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران فردا در تبریز به مصاف هم خواهند رفت. صحبت های علیرضا اکبرپور، سرمربی تیم ماشین سازی در نشست خبری پیش از بازی را بخوانید:

  از بازگشت به خانه خوشحالم

  از مردم خوب آذربایجان تشکر می کنم و تمام کسانی که برای این فوتبال زحمت کشیدند. بعد از مدت ها به خانه خودم برگشتم. آرزوی این را داشتم که بار دیگر با حضور در تبریز برای تیم قدیمی ام، ماشین فعالیت کنم. من اگر در این فوتبال علیرضا اکبرپور شدم به کمک تیم ماشین سازی بود.

  به کسی قول نگه داشتن تیم را نداده ام

  شرایط جدول را همه می دانند. همیشه یک امیدی هست که همه چیز را عوض می کند. انشالله شرایط فراهم شود تا به موفقیت برسیم. به بچه ها هم گفتم برای ما لیگ از این بازی شروع می شود و اصلا به جدول نگاه نمی کنیم. سعی مان این است که شخصیت تیم که زیر سوال رفته را عوض کرده و جایگاه ماشین را به حالتی که شایسته است برگردانیم. شرایط سخت است و کسی هم از من قول نگه داشتن تیم را نگرفته است.  من تلاش خودم را برای ماشین می کنم حتی اگر در فوتبال محو شوم. بعد از حضور در ماشین به من گفتند که آنجا فوتبالت تمام می شود که من در جواب گفتم فوتبالم را از ماشین شروع کردم و عیبی ندارد که آنجا هم تمام کنم.

  من در فوتبالم همیشه عاشق گل زدن بودم

  هر مربی سعی می کند عاقلانه عمل کند. جام حذفی نیست که بگوییم باید حتما این بازی را ببریم تا به مرحله بعد برویم. سعی مان برگرداندن روحیه بچه ها و رفع نقاط ضعف است. تلاش می کنیم در بازی فردا گل نخوریم و گل بزنیم. من در فوتبالم همیشه عاشق گل زدن بودم در تیم های دیگر هم همیشه فوتبال تهاجمی را دوست داشتم. در شرایط فعلی اما باید اول سعی کنیم که گل نخوریم.

  به ماندن امیدوار هستیم

  با تمام توان کار می کنیم و اگر خدا بخواهد و بچه ها چیزهایی که خواستیم را در زمین نشان دهند می مانیم. نه ما و نه بازیکنان تحت فشار نیستیم و شرایط این گونه است. سعی مان درست کردن نظم و انسجام تیمی است. از موقعی که من آمدم متوجه شدم که بجز مسائل فنی باید یکسری چیزهای دیگر را درست کنیم که برای من مهمتر از بقا هستند. ما هم به ماندن امیدوار هستیم ولی هیچ قولی نمی دهیم. جذابیت فوتبال این است که هیچ وقت نمی شود آن را پیش بینی کرد. یادم هست که بهمن کرج یک بار قهرمان لیگ شد ولی در پایان فصل به دسته پایین سقوط کرد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *