×

سامان نریمان جهان:
بازگشت تماشاگران کاملا به نفع ماست

 • کد خبر: 226607
 • 29 آبان 1400
 • هافبک باتجربه تراکتور معتقد است که بازگشت تماشاگران می تواند تراکتور را دوباره راه بیاندازد.
  بازگشت تماشاگران کاملا به نفع ماست
 • به گزارش نوبر خبر؛ سامان نریمان جهان در مورد تساوی بدون گل تیمش مقابل سپاهان در اصفهان گفت: بازی سختی بود چون همیشه بازی در اصفهان مقابل سپاهانی که همواره مدعی بوده سخت است. این تیم بازیکنان و کادرفنی بسیار خوبی دارد.

  وی افزود: تیم ما با مربی جدیدی که آمده تازه شکل گرفته است. به نظرم یک امتیاز خیلی خوب بود ولی می شد سه امتیاز را هم بگیریم. البته همین که با امتیاز زمین را ترک کردیم خیلی خوب است. انشالله که بتوانیم در ادامه بهتر ظاهر شویم.

  هافبک تراکتور در مورد تیم حریف تاکید کرد: سپاهان خیلی خوب توپ را در زمین می گرداند و بازی سازی خوبی انجام می دادند. واقعا تیم  خوب و قابل احترامی دارند و به آنها تبریک می گویم.

  نریمان جهان در پاسخ به این سوال که تراکتور چرا به عنوان یک تیم پرطرفدار طی چند سال اخیر پسرفت داشته گفت: این ها باید بررسی شود تا ببینیم مشکل کجا بوده است. البته نمی توان گفت که مسیر برعکس را می رویم چون ما پارسال یک جام آوردیم و این یعنی برعکس نمی رویم. بنا به دلایلی چون پنجره بسته نقل و انتقالاتی و مشکلاتی که در باشگاه بود و بدهی های سنگین یک مقدار باعث شد تا تیم آن گونه که باید شکل نگیرد. همه این ها دلایل محکمی هستند.

  او افزود: امیدوارم این مشکلات حل شود چون خودتان می دانید که تراکتور یکی از پرطرفدارترین تیم های ایران است و حتی در آسیا هم دیدید که پرطرفدارترین تیم نظرسنجی شدیم. این تماشاگر نباید چنین شرایطی را داشته باشد و تیمش باید همیشه برای قهرمانی بجنگند و در آسیا هم برای صعود از گروه تلاش کند.

  هافبک تراکتور در پاسخ به این سوال که آیا نبود تماشاگر به تراکتور ضربه زده گفت: صد در صد! به نظر من یکی از دلایلی که تراکتور امسال و پارسال که البته با چهارمی به نظرم عملکرد بدی هم نداشتیم، کمی نتایج خوب نبوده، عدم حضور تماشاگرانمان بود. اگر برگردند خیلی به نفع ماست چون انرژی خیلی زیادی دارند و نصف بیشتر تیم ما تماشاگرانمان هستند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *